رونمایی از اولین پوستر فیلم سینمایی «باغ های زردآلو»

اشتراک گذاری :
رونمایی از اولین پوستر فیلم سینمایی «باغ های زردآلو»

پوستر فیلم سینمایی باغ های زردآلو به کارگردانی پوریا حیدری اوره در آستانه ی نمایش فیلم در جشنواره مونترال کانادا رونمایی شد.

«باغ های زرد آلو» اولین ساخته ی این کارگردان است که در سکوت خبری بصورت مشترک بین ایران و ارمنستان ساخته شده است و پوستر فیلم را بهداد صالحی طراحی کرده است.

پیش تولید«باغ های زرد آلو» تابستان سال گذشته در ارمنستان آغاز شد و بیش از ۹۰ درصد در ارمنستان و بخشی در ایران فیلمبرداری شد و در ادامه تدوین و صداگذاری نیز در ایران انجام شده است.

 فیلم به سه زبان ایرانی، ارمنی و انگلیسی ساخته شده است و بازیگران ترکیبی ازچهره های  مطرح ارمنستان و سه بازیگر ایرانی هستند و میتوان به پدرام انصارى، ناربه وارتان، سامول سرکیسیان، هوهانس آزویان، آزاده اسماعیل خانى، آرایک سرگیسیان، الیسون گنگى و مارو هاکوبیان به عنوان بازیگران فیلم اشاره کرد.

باغ های زرد آلو موضوعی اجتماعی دارد و داستان زندگی آرام جوان ایرانى ارمنى که از کودکى و پس از مهاجرت از ایران ساکن امریکا بوده است  و برای خواستگارى از دختری مورد علاقه اش براى اولین بار وارد ارمنستان مى شود را روایت می کند.

جشنواره فیلم مونترال ۴تا ۱۵ شهریور در کانادا برگزار می شود وباغ های زرد آلو بعنوان اولین حضور بین المللی اش به  این جشنواره راه یافته است و اکران آن بزودی در ایران و ارمنستان آغاز خواهد شد.

عوامل  و دست اندر کاران « باغ هاى زردآلو» عبارتند از:

نویسنده و کارگردان پوریا حیدرى اوره، مدیرفیلمبردارى: اشکان اشکانى، طراحى و ترکیب صدا: علیرضا علویان، تدوین: احسان واثقى، صدابردار: سعید بجنوردى، گریم: محمود اسمانى، آهنگساز: گارگین آراکلیان، طراح صحنه: موسس هایک تادوسیان، طراح لباس: گلنارا گابریلیان، مدیرتولید: آرمین حق شنو، جلوه هاى ویژه میدانى :على منصورى، عکاس: آزاد امین رشتى، تصحیح رنگ: کامران سحرخیز، مدیر رسانه اى :منصوره بسمل، طراح پوستر و مواد تبلیغاتى: بهداد صالحى، دستیاران کارگردان آنا بیاتیان و لیلیت آبوویان، تهیه کنندگان على صدرایى و پوریا حیدرى اوره.

رونمایی از اولین پوستر فیلم سینمایی «باغ های زردآلو»

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید