روزبه نعمت الهی برای ایران و خلیج فارس/ کنسرت روزبه نعمت اللهی در سالن میلاد برگزار شد

اشتراک گذاری :
روزبه نعمت الهی برای ایران و خلیج فارس

به گزارش رادیو پارسی  روز دوشنبه ۲۸ تیر روزبه نعمت الهی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به همت موسسه نوای نی لبک  شرقی به روی صحنه رفت.

سانس اول این کنسرت با تاخیر ساعت ۱۹ آغاز شد.

-نفس کشیدن سخته

از جمله آهنگ هایی که مورد استقبال هواداران روزبه قرار گرفت آهنگ (نفس کشیدن سخته) بود. همخوانی حاضرین در سالن با روزبه نعمت الهی نشان از محبوبیت این قطعه بود. پس از اجرای نفس ، روزبه و گروه نوازندگان “هجرانی” را از البوم “عمو زنجیر باف” اجرا کردند.

-حضور میهمانان و اهالی سینما و موسیقی

پس از اجرای قطعه هجرانی ، روزبه نعمت الهی به معرفی مهمانان پرداخت . بیتا فرهی ، حجت اشرف زاده ، محسن خلیلی ، علیرضا بدیع ، سولماز حصاری ، لیلا بلوکات ، حسین غیاثی ، جابر جاهد و شهلا دهش پور از مهمانان ویژه این کنسرت بودند. پس از معرفی مهمان ها روزبه “من که حالم خوبه” را اجرا کرد.

 

کنسرت روزبه نعمت الهی

از رادیو پارسی بخوانید:  جزئیات برگزاری اولین کنسرت خوانده پاپ به شکل مجازی!/روزبه نعمت اللهی مجازی می خواند.

-عزیز بشین به کنارم و استقبال بی نظیر حاضرین در سالن

پس از اجرای “زخم” و “زمستون” نوبت به یک آهنگ شاد و پر انرژی رسید ,  “عزیز بشین به کنارم” که بازخوانی یکی از قطعات قدیمی بود با استقبال بی نظیر مخاطبان رو به رو شد.

پس از اجرای این قطعه “نفس نفس” اجرا شد.

-اهنگ خاطره انگیز “دریا”

نوبت به اجرای یکی از قطعات خاطره انگیز از البوم  “هفته ی عاشقی” رسید. این ترانه نخستین بار در سال ۱۳۷۶ در جشنواره موسیقی “صدای تازه” شنیده شد و به یکی از ترانه های ماندگار تبدیل شد. اجرای این اهنگ در کنسرت روزبه با تنظیم جدید و به روز مورد استقبال طرفداران قرار گرفت.

 

-برای ایران و خلیج همیشه فارس

در پایان و با نزدیک شدن به اذان مغرب روزبه نعمت الهی اخرین اهنگ خود را برای ایران و خلیج همیشه فارس اجرا کرد. اهنگ ایران از البوم هفته ی عاشقی اخرین قطعه ی این کنسرت بود. که در پایان جمعیت حاضر در سالن ایستاده این قطعه را همخوانی کردند.

 

کنسرت روزبه نعمت الهی

 

پیام رونقی (دیجیریدو) ، سعید جامع (درام) ، حسین شریفی ، حسن فراهانی ، کیوان فرشیدی (گیتار باس) ، میلاد مجذوب (گیتار الکتریک) ، احسان شفیعی (سرپرست ارکستر و پرکاشن) ، داود اریکه (ساکسیفون) از جمله نوازندگانی بودند که روزبه نعمت الهی را همراهی کردند.

گزارش تصویری این کنسرت از نگاه «مهدیه بهامین» را ببینید.

منبع: اختصاصی رادیوپارسی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید