کنسرت های فرهنگسرای نیاوران

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی _ آرمین اسرافیلی : تکرار کنسرت های فرهنگسرای نیاوران به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران ، کنسرتی با عنوان “گمان” از  گروه همنوازان سایه و کنسرت محسن دایی نبی در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهند شد.

در کنسرت گمان  قطعاتی به نام‌های(مستانه شو)،(غم عشقت)،(روز و شب)،(دگر من نیستم)،(زمستان تنهایی)،(رو سر بنه به بالین) و یک قطعه به صورت بداهه برای علاقمندان به موسیقی اجرا می شود.

آزاده عظیمی و فراز کاویانی:تنبور، علیرضا مصدقی:تنبک ، کوزه وکاخن، مهدی ملکی:دف ، از نوازندگان این کنسرت هستند و بندیر و محسن دایی نبی:خواننده این اجرا خواهند بود

این کنسرت به آهنگسازی فراز کاویانی سه شنبه و چهارشنبه ۲۷ و ۲۸ مرداد ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.IMAGE635162214741488236.gif

 

و برنامه کنسرت گروه همنوازی سایه در زمینه موسیقی اصیل ایرانی در فرهنگسرای نیاوران اولین کنسرت این گروه است که در دوبخش برگزار می‌شود. هر دو بخش این کنسرت به بازسازی آوازهای اقبال آذر در کنار دو پیش درآمد از مختاری و شهنازی اختصاص خواهد داشت. همچنین دو تصنیف خاوران و عراق از ساخته های امیر ذاکر زاده است که از آلبوم “هر که در این حلقه نیست ” در کنار دو تصنیف مخالف و سه گاه از آلبوم “آتش و خاک” در این کنسرت نواخته می شود.

همچنین دو تصنیف خاوران و عراق از ساخته‌های امیر ذاکرزاده است که از آلبوم «هر که در این حلقه نیست» در کنار دو تصنیف مخالف و سه گاه از آلبوم «آتش و خاک» در این کنسرت نواخته می‌شود.

نوازندگان گروه همنوازان سایه عبارتند از:زمان خیری:نی،محمد باقر زینالی:کمانچه،یاشار مهاجری:سنتور،سعید جلالیان:تمبک،محمد امین اکبر پور:تار و امیر ذاکر زاده:خواننده.

کنسرت گروه همنوازان سایه پنج شنبه ۲۹ مرداد ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

۰۷۹۹۱۸e2820e4b2a8e1de5a78faf092a

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید