دبیرخانه هفتمین جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان ۱۷۸ اثر را دریافت کرد

اشتراک گذاری :
دبیرخانه هفتمین جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان ۱۷۸ اثر را دریافت کرد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به پایان یافتن مهلت ارسال اثر به هفتمین جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان از ارسال ۱۷۸ اثر به دبیرخانه این جشنواره خبرداد.

به گزارش رسانه هنری رادیو پارسی، فیروز فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: پس از انتشار فراخوان هفتمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان در سراسر کشور تا اتمام مهلت ارسال آثار، ١٧٨ اثر به دبیرخانه این جشنواره رسیده است.

وی با تصریح بر اینکه این آثار از ۴٠ شهر و ٢٣ استان مختلف به جشنواره ارسال شده است افزود: بازبینی آثار از ٢۵ مردادماه امسال آغاز شده و نتایج تا ششم شهریورماه جاری اعلام خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه «شهروند، فرهنگ ایثار و شهادت»، «شهروند، اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»، «شهروند، فرهنگ دینی و اسلامی»، «شهروند، آگاهی از حقوق شهروندی»، «شهروند، آسیب‌های اجتماعی»، «شهروند، محیط‌زیست (چالش‌ها؛ مخاطرات؛ راهکارها)»، «شهروند، مشارکت مسئولانه در صرفه‌جویی منابع انرژی؛ حفظ فضای سبز، اموال  عمومی؛ مدیریت زباله و پسماند، ترافیک و…» از محورهای جشنواره امسال است، یادآور شد: اولویت انتخاب با آثاری است که بر اساس محورهای مذکور باشد.

شایان ذکر است هفتمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان به دبیری شهردار این شهر از ١٢ لغایت ١۶ شهریور ٩۵ در سطح شهر لاهیجان برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید