خواننده ی قطعه (نازنین ناز نکن) در سالن میلاد به روی صحنه رفت

اشتراک گذاری :

یکشنبه شب نریمان برای اولین بار در سالن میلاد بر روی صحنه رفت. شاید به دلیل ده سال دوری او از طرفدارانش باعث شده بود که کمی سالن خلوت به نظر برسد، اما همان تعداد مردمی هم که حضور داشتند با هر آهنگ و اثری از نریمان استقبال می کردند.

بر روی مونیتورهای سالن تصاویری از تمام سال هایی که نریمان فعالیت کرده بود، به همراه شمارش معکوس برای امدنش بر روی صحنه در حال پخش بود.

نریمان با آهنگ (آدمک ها) به روی صحنه آمد. حضوری موفق و مورد توجه مخاطبین. بعد از اتمام این آهنگ، او ابراز خوشحالی کرد از اینکه توانسته بار دیگر با طرفدارانش روبرو شود. سپس آهنگ( بی میلی) را اجرا کرد و بعد از آن با مردم احوالپرسی کوتاهی انجام داد.

نریمان در مورد اجرای آهنگ سوم اش این را گفت: با این آهنگ کلی خاطره دارم. اثری که بخشی از زندگی من را ساخت. امیدوارم شما هم لذت ببرید و آهنگ (باور) را اجرا کرد. بعد از باور، نریمان اثر (به حدکافی) را اجرا کرد.

این خواننده بعد از اتمام آهنگ چهارم اش از حضور تعدادی مهمانان کنسرت اش تشکر کرد. از حضور انوشیروان تقوی، علی استیری، امید میرزایی، سعید سام و معصومه کریمی صحبت کرد.

آهنگ( تک و تنها) با تشویق و استقبال طرفداران نریمان روبرو شد. سپس گفت: یکی از دوستان خوب من و یکی از خانم های محترمی که امشب تشریف اورده اند به این کنسرت، از من درخواست کردند آهنگ نازنین ناز نکن را بخوانم. ایشون لیلا بلوکات هستند که با بنیاد خیریه اشون بسیار برای اجرای این کنسرت به من کمک کردند. همچنین نریمان از حضور نیما علامه در سالن ابراز خوشحالی کرد.از بودن مهدی مدرس در کنسرت اش صحبت کرد و گفت حضورش باعث افتخار من است.

نریمان برای خواندن قطعه ی( وانمود) گفت خودم این قطعه را بسیار دوست دارم. به همین دلیل از مردم درخواست کرد با نور موبایلشان فضای این آهنگ را عاشقانه تر کنند اما با روشن شدن نور موبایل ها به ناگاه برخی از نورهای سالن هم روشن شد و این اتفاق باعث شد فضای عاشقانه (وانمود) کم اثرتر شود!!!

تفاهم و نازنین دو قطعه ی بعدی بود که نریمان آن را اجرا کرد. در ادامه از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی، پردیس سینمایی کوروش، خیریه لیلا بلوکات تشکربرای اجرای این کنسرت تشکر کرد.

نریمان قطعه ی (همدم) از ساخته های پیام شمس را خواند و از همکاری و رفاقت با پیام شمس گفت.

نریمان از نوازنده هایی که او را همراهی کردند تشکر کرد. از حسین شریفی، حسن فراهانی و بنیامین وحیدی تشکر کرد. از محمد عارف برای گیتار آگوستیک، از علی حقیقی برای گیتار الکتریک، از مجید کاشانیان به عنوان تنطیم کننده ی ارکستر و از محسن افشار به عنوان سرپرست گروه نام برد.

در ادامه قطعه ی (نازنین ناز نکن) را مجددا به دلیل درخواست مکرر مردم اجرا کرد. از دیگر مهمانان این کنسرت پرستو صالحی، حمید شفیعی زاده، میثم طاهران پور(تهیه کننده) بودند. در انتها نریمان از برادرش دکتر ایمان عابد تشکر کرد و گفت در زندگی بودن این چنین آدمها بسیار مهم و لذت بخش است.

قطعه ی آخری که نریمان اجرا کرد، آهنگ (خدای آسمون ها) بود. اثری ساخته ی استاد چشم اذر، که نریمان گفت هم از استاد چشم اذر و هم از وزرات ارشاد برای اجرای این قطعه اجازه گرفته ایم.

 

عکس: سیما بزرگی

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید