خواننده برنامه تحویل سال ۹۵ سید علی ضیا اعلام شد

130
0
اشتراک گذاری :

«یک یک» عنوان برنامه تحویل سال ۹۵ از شبکه یک سیما می باشد که سید علی ضیا اجرای آن را برعهده دارد و برای برنامه خود اتفاقات متفاوت و متنوعی را تدارک دیده است.

به گزارش رادیو پارسی سنت شکنی این برنامه بدین ترتیب می باشد که از علاقه مندان دعوت بعمل آمده تا برای تیتراژ این برنامه خود را آماده کنند تا سرانجام یک خواننده جوان و مستعد از بین شرکت کنندگان تیتراژ برنامه سید علی ضیا را بخواند البته يكى از خوانندگان بزرگ و قديمى موسيقى كه تابحال تجربه تيتراژخوانى نداشته، تيتراژ اصلى اين برنامه را خوانده است و در ادامه قرار است بر خلاف روال همیشگی برنامه‌های تحویل سال سیما، یک چهره جوان و كمتر شناخته شده هم در چنین جایگاهی قرار بگیرد.

هنرمندانی که تمایل به شرکت در این فراخوان را دارند می توانند تا بیستم اسفند ماه سال جاری آثار خود را از طریق یکی از راه های زیر ارسال کنند

۱) وب سایت این برنامه به نشانی http://1-e-1.ir 

۲) ربات تلگرام این برنامه به نشانی www.telegram.me/yekeyek_bot

3) شماره تلگرام ۰۹۲۰۱۰۰۰۱۱۷ 

آثار ارسالی از شرکت کنندگان توست داوران این رقابت بررسی شده و از نفر برگزیده دعوت به عمل می‌آید تا تیتراژ برنامه تحویل سال شبکه یک را با شعر و موسیقی که از سوی دست‌اندرکاران مربوطه در اختیار او قرار می‌گیرد، اجرا کند. نکته حائز اهمیت فراخوان علی ضیاء برای کشف خواننده مستعد این است که افرادی که تمایل به شرکت در این رقابت را دارند نباید قبلا آلبومی را در بازار موسیقی منتشر کرده باشند.

البته قسمت های دیگری همچون سلفی با مادران، گرافیک و طراحی لوگو، استندآپ کمدی، گزارشگری و ساخت فیلم کوتاه پانزده ثانیه‌ای نیز در این برنامه علاوه بر خوانندگی ترتیب داده شده است

photo_2016-02-29_00-44-19 photo_2016-02-29_00-44-25

منبع : اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده : آرمین اسرافیلی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید