در خندوانه شب گذشته با حضورحافظ ناظری چه گذشت

اشتراک گذاری :
در خندوانه شب گذشته با حضورحافظ ناظری چه گذشت

حافظ ناظری خالق اثر «ناگفته» برای اولین بار در شب تولدش در برنامه خندوانه حضور پیدا کرد تا شب تولدش را در کنار رامبد جوان و حناب خان باشد.

به گزارش رسانه هنری رادیو پارسی ، پس از این که در جایگاه مهمانان حاضر شد ابتدا از ۱۶ سال زندگی در خارج از کشور گفت و اظهار کرد که از ۱۹سالگی این هجرت را انجام داده است.

وی در رابطه با دور اش از ایران گفت :«وقتی انسان هدفی داشته باشد همه چیز را برای رسیدن به آن تحمل می‌کند. من در این ۱۶ سال ۱۰ سال ایران نیامدم و حدود ۹ سال پدر و مادرم را ندیدم.حتی جالب است که در این مدت ۹ سال مریض هم نشدم و همه این ها نتیجه وجود همان نیرویی است که گفتم.»

در رادیو پارسی بخوانید: «حافظ ناظری» از ناگفته‌های «ناگفته» می‌گوید

حافظ ناظری درباهرشهرام ناظری شوالیه آواز ایران گفت: « پدر من شبیه هیچ کسی نیست و هنرمندی است که از لحاظ تفکر و همه چیز متفاوت است و من شانس این را داشتم که به واسطه او در منزلی بزرگ شوم که مثل دانشگاه بوده و مدام میزبان شعرا، فلاسفه و هنرمندان بزرگ بوده است. ولی هردو ما به همین جهت وقتی که با هم همکاری داریم گاه اتفاقاتی میافتد که به خاطر تفاوت دو نسل متفاوت است.

مطالب مرتبط :

ناظری : سعی کردم دید جهانی در موسیقی داشته باشم

ناظری ها از ناگفته ها گفتند

حافظ ناظری : آلبوم بعدی ام جنجالی از “ناگفته ها”میشود !!!

ناظری در رابطه با کم کاری اش در موسیقی ایران خاطرنشان کرد: «خیلی ها به من می گویند کم کار می کنی و فقط یک «ناگفته» را منتشر کردی،اما نمی‌دانند ۱۵ سال روی این «ناگفته» مطالعه و فکر شده است.من خودم را جزو خوش شانس ترین هنرمندان می دانم. چون ایرانیم و مردمی داریم که بی توقع حمایتت میکنند.با همه این ها من فکر میکنم هنرمندان ما تنبل اند و دنبال تحقیق، مطالعه، نوآوری و … نیستند. در حالی که پیام هنر مهم است و نباید به آن تنها به چشم پول نگاه کرد. اینگونه وقتی شما حرف جدیدی برای گفتن در کنسرتت نداری نباید بیایی و این یکی از مسائلی است که زیاد به چشم می خورد.»

بعد از پایان صحبت ها، به شکل غافلگیرانه‌ای تولد کوچکی برای ناظری گرفته شد. تولدی که هنگام فوت کردن شمع‌ها و بیان آرزو، اشک را در چشمان حافظ نشاند. او در حالی که برای ایران آرزو می‌کرد گفت: چون مدتها از کشور دور بوده حس خاصی دارم و همه این حالات به همین خاطر است.
حافظ در آخر برای شاد کردن دل چند نفر گفت: درصدی از درآمد کنسرت های ایران را با «خندوانه» در میان می گذاریم تا به عنوان مثال خرج جهیزیه‌ای برای عروس شود.

شما در ادامه میتوانید ویدیویی کوتاه از خندوانه شب گذشته با حضور حافظ ناظری را تماشا کنید:

 

خندوانه

منبع: رونوشت باشگاه خبرنگاران

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید