خداحافظی چاوشی با دنیای مجازی

112
0
اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – حمید جان بزرگی : محسن چاوشی خواننده قطعه “مادر” در اتفاقی عجیب تمام صفحه های شخصی خود را در تمامی شبکه های اجتماعی حذف کرد.

چاوشی در پی انتقادات و برخی اتفاقات در چند روز گذشته باعث شدتا چاوشی با حذف تمام صفحات شخصی اش در فضای مجازی بار دیگر از نظرها دور شود .

برخی اتفاقات از جمله گفت و گوی صریح داریوش مهرجویی و انتقادات شدید این کارگردان و شایعات درباره احتمال برگزاری اجرای زنده که البته بارها تکذیب شده است مهم ترین دلایل اقدام اخیر این خواننده به نظر می رسد .

چاوشی نیز درباره عدم برگزاری کنسرت نیز چنین گفت : دغدغه من چیز دیگری است و نمی‌خواهم بگویم که هدفم چیست و چرا کنسرت نمی‌دهم، چراکه هرچقدر هم توضیح بدهم باز می‌پرسند چرا کنسرت نمی‌دهی، پس فایده‌ای ندارد، همان بهتر که حرف نزنم. بگذارید هر چه می‌خواهند بگویند. آخر در اینجا کنسرت بیشتر به جنگ شادی می‌ماند تا کنسرت موسیقی برف شادی بزنند و یکباره از توی جعبه دربیایند و روی سن ظاهر شوند صدابردار خوب هم که نداریم ، برای همین در اغلب کنسرت‌ها نه هارمونی وجود دارد نه آن صداهایی که لازم است مخاطب موسیقی از سازها بشنود و صدابرداری بشود فقط یک کار باری به هر جهت، ارائه می‌شود که من اهلش نیستم.

چاوشی در گذشته نیز چندین بار فعالیت خودرا در شبکه های اجتماعی قطع کرده بود و تا مدتی هیچ فعالیتی نداشت،جدیدترین اثر این خواننده هم “چنگیز” نام دارد که در حال تولید می باشد.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید