سلیم احمدی به خبر ازدواج بنیامین واکنش نشان داد

اشتراک گذاری :

سلیم احمدی مدیربرنامه های بنیامین بهادری با انتقاد از حاشیه های به وجود آمده برای این خواننده گفت : به طور حتم هرگونه اتفاق و یا جریانی که مرتبط با فعالیت ها و زندگی شخصی بنیامین بهادری باشد از طریق رسانه های رسمی با ذکر منبع اطلاع دهنده خبر به سمع و نظر عموم مردم خواهد رسید و من بسیار متاسفم که طی روزهای اخیر که گروه ما برای تور کنسرت های آمریکا در این کشور حضور داشت، شایعه های نادرستی در برخی از رسانه ها منتشر شد که به هیچ عنوان زیبنده مردم کشور ما نیست.

احمدی ادامه داد :  بنده ضمن تکذیب خبر ازدواج بنیامین بهادری با خانم بهاره افشاری تاکید می کنم که در صورت هرگونه انتشار خبر و یا مطلبی پیرامون این موضوع به طور قطع این حق را برای خود قائل خواهیم بود که پیگیری های قضایی را نسبت به کسانی که مرتکب پخش اخبار نادرست و کذب می‌شوند انجام دهیم. این باعث تاسف است که بسیاری از افراد و بدخواهان با ورود به زندگی شخصی هنرمندان این چنین آنها را وارد حاشیه می کنند.

وی در پایان درباره حضور بنیامین بهادری در برنامه امشب ۲۱ مهر ماه «خندوانه» گفت : این خواننده به دعوت برنامه «خندوانه»در ضبط تلویزیونی مجموعه حضور پیدا کرد ولی در برخی از خبرها منتشر شده بود که وی به همراه بهاره افشاری برای اولین بار در برنامه «خندوانه» حضور خواهد یافت که من از همین جا این موضوع را رسماً تکذیب می کنم و باز هم تکرار می کنم که در صورت هرگونه انتشار اخبار نادرست پیرامون این ماجرا، پیگیری های قضایی را انجام خواهیم داد. البته تا اینجای کار نسبت به فضایی که منجر به ایجاد بسیاری از حاشیه ها شده نیز اقدامات قضایی را انجام خواهیم داد که از این پس کسی به این راحتی ها نتواند با آبرو و حیثیت حرفه ای افراد بازی کند.

لازم به ذکر است که چندی پیش بنیامین بهادری با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خبری مبنی بر ازدواجش را بیان کرد که حاشیه های زیادی را نیز به همراه داشت و طی چندروز پیش خبر ازدواج بنیامین بهادری با بهاری افشاری بازیگر محبوب سینمای ایران رسانه ای شد و حاشیه های زیادی را نیز به وجود آورد.

با این حال باید منتظر ماند و دید که در برنامه «خندوانه» ۲۱ مهرماه با حضور بنیامین بهادری پخش خواهد شد چه میگذرد.

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید