حواشی جدایی علی ثابت از محسن یگانه

اشتراک گذاری :

 به گزارش رادیو پارسی یکی از اخباری که در پی جدایی علی ثابت رهبر سابق ارکستر محسن یگانه ذهن هایی را به خود مشغول کر در رابطه با حمید حامی بود که در رسانه‌ها اعلام شد، علی ثابت به عنوان رهبر ارکستر حامی روی استیج حاضر خواهد شد درحالیکه در کنسرت‌های این خواننده که طی دو روز گذشته در رشت برگزار شد، علی ثابتی روی استیج دیده نشد.

یگانه و ثابت فعلا در مورد این موضوع سکوت اختیار کرده اند و حرفی در این‌باره نزدند اما علی ثابت در اولین اظهار رسانه ای خود گفت: «من اواخر سال گذشته اعلام کردم که دیگر با محسن یگانه همکاری نخواهیم کرد و اعضای ارکستر هم تصمیم گرفتند راه خود را جدا کنند.» اما دلیل این اتفاق را عنوان نکرد.

ثابت همچنین درباره فعالیت‌های آتی خود گفت: «این روز‌ها درگیر بیزینس‌های غیرموسیقی هستم و فعلا قصد ندارم روی استیج بروم اما نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.» که البته این حرف با گفته های حمید حامی در تضاد و تناقضی فاحش است که لازم به پیگیری می باشد. چرا که حامی قبلا گفته بود : «روزهای ۲۴ و ۲۵ فروردین ماه کنسرتی را در رشت برگزار می‌کنیم که در آن علی ثابت از آهنگسازان و رهبران ارکستر با سابقه پاپ، همراه من خواهد بود.» اما این خبر به واقعیت نپیوست و علی ثابت در کنسرت‌های رشت این خواننده، علی‌رقم اینکه او را در این سفر‌ها همراهی کرده بود، روی استیج حاضر نشد.

علی ثابت فروردین امسال متنی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و ضمن آن اعلام کرد که فعلا به عنوان رهبر ارکستر روی صحنه نخواهد رفت و نوشت: «دوستان عزیز بعد از استراحت کوتاهی که داشتم، به امید خدا سال کاری جدید را با بچه‌های دوست داشتنی بند شروع کردیم. البته به خواست خودم فعلا تصمیم ندارم به عنوان رهبر ارکس‌تر روی استیج بروم، ولی به عنوان سرپرست گروه و مدیربرنامه‌ها در خدمت هستم. فروردین ماه در تاریخ‌های ۲۴، ۲۵، ۲۶ و ۲۸ کنسرت‌هایی را در شهرهای مختلف کشور عزیزمان برنامه‌ریزی کرده‌ام که متعاقبا از همین صفحه اعلام خواهم کرد.»

این در حالی بود که سال گذشته مهران سراجیان (نوازنده فلوت) از این گروه جدا شد و پس از جدایی‌اش اعلام کرد که با محسن یگانه مشترکا تصمیم گرفته‌اند که دیگر با یکدیگر همکاری نکنند.

جالب تر از همه این که محسن یگانه در روز شنبه ۲۱ فروردین پستی را در اینستاگرام خود منتشر کرد و در آن اعلام کرد :«از نوازندگان مستعد که دوران آموزش حرفه‌ای نوازندگی را سپری کرده‌اند، دعوت به عمل می‌آید در Audition اولیه شرکت نمایند.» و به داوطبان برای ارسال آثارشان تا روز جمعه ۲۷ فروردین ماه فرصت داد. دو روز بعد، یگانه با انتشار این پست اینستاگرامی، امیدواری خود را برای پیدا کردن نوازندگانی برای ارکسترش ابراز کرد: «خداروشکر که تو کشورمون یه عالمه نوازنده مستعد و بسیار با تکنیک وجود داره و تا الان نزدیک به ٨٠٠ فایل ارسال کردند.»

 

منبع : اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده : آرمین اسرافیلی

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید