حرف های هنگامه قاضیان از بازیگری تا خوانندگی

اشتراک گذاری :

هنگامه قاضیانی که قصد دارد در جدیدترین تجربه‌ هنری‌ خود، کنسرتش را ۱۹ و ۲۱ دی‌ماه در تالار وحدت به اجرا بگذارد در جایگاه خواننده با یک گروه موسیقی برای بانوان روی صحنه خواهد رفت و حالا از این تجربه‌ی نو می‌گوید.

بازیگر سینما و تئاتر درباره‌ی کنسرتش گفت: دوست دارم روبه‌روی زنان سرزمینم بایستم و برای‌شان بخوانم. می‌خواهیم یک شب را کنار هم عاشق باشیم.

قاضیانی درباره‌ی روند تمرین‌های گروهش برای اجرای پیش رو توضیح داد: ما در تمرین‌هایمان به کشف می‌رسیدیم. عجیب بود که نوازنده‌های من هم همگی این موضوع را درک می‌کردند و همه به من انرژی می‌دادند و همراهی می‌کردند تا اشکال‌ها برطرف شود. در یک تجربه‌ی گروهی نقص‌هایمان برطرف می‌شد و رضا تاجبخش هم از روز اول که قطعات را تنظیم کرد، به من این امیدواری را داد که در یک همکاری گروهی، به تجربه‌ی موفقی دست پیدا خواهیم کرد.

این هنرمند درباره‌ی همکاری‌اش با رضا تاجبخش گفت: تاجبخش یکی از کسانی است که در حوزه‌ی پاپ واقعا کارهای خیلی خوبی ارائه داده است. من تنظیم‌های او را خیلی دوست دارم. مثلا تنظیم کارهای حمید حامی که به‌تازگی در کنسرت او شنیدیم، عالی بودند. در کنسرت ما هم نیمی از اتفاقات مرهون زحمات او است.

این بازیگر سینما و تئاتر در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: دوست دارم برای زنان سرزمینم بخوانم. یک شب ما زن‌ها در تالار وحدت دسته‌جمعی با هم باشیم. در همه‌ی ترانه‌های‌مان نیز واقعا عشق جریان دارد، اصلا موسیقی به‌طور کلی عشق است.

این هنرمند در بخش پایانی سخنانش به طراحی لباس کنسرتش اشاره و اضافه کرد: سارا جعفریه را برای طراحی لباس انتخاب کردم، در حالی‌ که بسیاری از طراحان را می‌شناسم که دوست دارند با هم کار کنیم، اما ترجیح من او بود، چون خواستم با کسی باشم که روی کارش متمرکز است. طراحی‌های او مورد علاقه‌ی من است به این علت که برای خودش و در دنیای خودش با همین سن کمی که دارد، اتفاق رقم می‌زند. طراحی لباس فاطمه معتمدآریا که امسال جایزه‌ی ویژه هیئت داوران «آسیاپاسیفیک» را گرفت و برای ایران افتخار آفرید، طراحی سارا جعفریه بود.

 

منبع : موسیقی ایرانیان

نویسنده : آرمین اسرافیلی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید