حجت اشرف زاده «ماه و ماهی» را به روی صحنه می برد

اخبار جدید | موسیقی

به گزارش رادیو پارسی ، این کنسرت که طبق برنامه ریزی قبلی قرار بود در تاریخ ۱۵ دی ماه برگزار شود بنا به دلایلی به تعویق افتاد و قرار است اشرف زاده ۲ بهمن ماه در برج میلاد ۱۴ قطعه موسیقی را به هوادارانش تقدیم کند.

 

علیرضا میرزاباقریان ، مجری برگزاری این کنسرت در این باره گفت :در بخش اول کنسرت قطعات منتخب آلبوم «ماه و ماهی» اجرا می شود و در بخش دوم نیز که تا حد زیادی با بخش اول تفاوت دارد یک ارکستر کاملا متفاوت در سبک موسیقی فیوژن جایگزین ارکستر بخش اول خواهد شد. در این بخش چند قطعه جدید به علاوه قطعات بازسازی شده برگرفته از موسیقی خراسان با ترکیب سازهایی چون کمانچه، درامز، گیتار الکتریک، عود، پرکاشن اجرا می شود.

 

حجت اشرف زاده متولد سال ۱۳۵۸ در نیشابور می باشد و آلبوم های «ماه و ماهی» و  «شرح پریشانی» را در کارنامه هنری خود به همراه دارد.علاقمندان برای حضور در این کنسرت میتوانند با مراجعه به سامانه www.84200.ir نسبت به خرید و دریافت بلیت خود اقدام نمایند.

 

 

 

منبع: رادیو پارسی

نویسنده: محدثه مقدم

نكيسا الوندي

علاقه به موسيقي يك ميراث خانوادگي بود و علاقه به قلم به دستي از وقتي قوت گرفت كه به جاي محاسبه و علوم، همچنان ادبيات فقط مي فهميدم و كم كم شدم حال حاضرم.استعداد موجود رو مديون دستي هستم كه قلم رو شناخت و مغزي كه تراوشاتش من را براي ارتقاء سطح كيفي موسيقي و مطبوعات خاكم مصمم كرد.از سال ٩١ در حوزه ي رسانه فعالم و از رشد و بلوغ فكري و اجتماعيم در اين حيطه خوشحال.با اميد به اينكه امواج اين بلوغ هنري از ما به ملتي و نسلي و قشري انتقال پيدا كند و مهم بماند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *