حامی در سالن میلاد به روی صحنه رفت

اشتراک گذاری :
حمید حامی

به گزارش رادیو پارسی ، حمید حامی خواننده موسیقی پاپ کشورمان پس از تاخیری یک ساعته با قطعه «پرستش» روی استیج حاضر شد و شبی با شکوه را برای هوادارانش رقم زد.

 

حامی پس از این اجرا درباره دوری از صحنه گفت :  نخستین اجرایم پس از چند سال دوری ، هشتم دی‌ ماه در تالار وحدت بود که از آن انرژی خوبی گرفتم و آماده این کار شدم. از محمدرضا خانزاده مدیر موسسه اکسیر نوین تشگر می‌کنم که ما را دور هم جمع کرد.

 

«یاد من باش» ، «سوگند» ، «سفر» ، «گل مینا» ، «غزل» ، «فقط نگاه می کنم» ، «خاکستر شب» ، «ماهی دلتنگ» ، «حرف عاشقونه» ، «لالایی» ، «دیگه گل وا نمیشه» ، «خواب سیاه» قطعاتی بودند که حمید حامی در ادامه اجرا کرد.

 

کریم قربانی، سوگل شیری، زهرا ساجدی (ویلونسل)، همون غفاری (درامز)، ناصر رحیمی (فلوت)، رضا لمعانی (گیتار اسپانیش)، آرین کشیشی (گیتار باس) و شایان ریاحی (پرکاشن)‌ نیز حامی را همراهی کردند. محمدرضا عقیلی رهبر ارکستر و رضا تاجبخش سرپرست گروه در اجرای شب گذشته بودند.

 

در انتها نیز حامی با قطعه های «دلم گرفت» و «لیلای من کو» این شب با شکوه را به پایان رساند تا موفقیت دیگری در کارنامه هنری خود ثبت کند.

 

فریبرز لاچینی ، ناصر چشم آذر  ، نیما مسیحا ، بابک صحرایی ، امیر کریمی ، بابک جهانبخش ، محمدرضا صادقی ، حمید خندان ، بابک زرین ، آناهیتا همتی ، حمیدرضا صمدی و پوریا ربیعی مهمانان حامی در این شب بودند. 

 

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری اکسیر نوین به مدیریت محمدرضا خانزاده و روابط عمومی پوریا مطلبی برگزار شد که در انتها باید از این عزیزان تشکر و قدردانی نمود.

 

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده: سحر یاری

عکس: هنر آنلاین

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید