«حافظ ناظری» از ناگفته‌های «ناگفته» می‌گوید

اخبار جدید

به گزارش حوزه موسیقی باشگاه خبرنگاران ؛ نشست خبری آلبوم «ناگفته»، ساخته حافظ ناظری، با حضور این آهنگساز و  نوازنده مطرح جهانی و صدرالدین حسین‌خانی، مدیر انتشارات ایران‌گام، شنبه، ۹ اسفند، ساعت ۱۱ صبح در سالن اجتماعات خانه موسیقی برگزار می‌شود.
«ناگفته»، آلبوم شماره یک موسیقی کلاسیک جهان، نخستین آلبوم موسیقی در تاریخ خاورمیانه به شمار می‌رود که توانسته  دوبار در صدر آثار کلاسیک موسیقی جهان قرار بگیرد. این آلبوم برای اولین بار توسط بزرگترین کمپانی  موسیقی جهان «سونی» منتشر و روانه بازار جهانی شده است.
در«ناگفته»، برنده‌های ۳۸جایزه گرمی با حافظ ناظری همکاری کرده‌اند. پیش‌تر، بیست دقیقه از این اثر در قالب آلبوم «بعد یازدهم» در ایران روانه بازار شده بود که هم مخاطبان داخلی و هم مخاطبان خارجی از آن استقبال كرده بودند.
 به‌همراه آلبوم صوتی «ناگفته»، فیلمی از چگونگی ساخت آن با نام «ناگفته در قاب تصویر» منتشر خواهد شد. این فیلم  توسط  حافظ ناظری ،مارک کیانو  برنده  شش  جایزه امی  (Emmy Award)، در پنج کشور جهان ساخته شده است.

دانیال زنگنه

شناخت سطحی من در حوزه خبر " هنر " مرا به این نیاز رساند که در سال های اخیر فعالیت حرفه ای تری در این راستا داشته باشم تا با اهالی این بخش خلا های موجود را بر طرف کنیم ...

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک پاسخ

  1. اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۴

    […] جان بزرگی : حافظ ناظری گفت: پیش از برگزاری تور آلبوم « ناگفته » آرزو دارم که بتوانم با ستاره های موسیقی کلاسیک جهان […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *