«حاجیلیتو» پس از ۸ سال منتشر شد

اشتراک گذاری :
دانلود کاور آلبوم امید حاجیلی به نام حاجیلیتو

هشت سال پس ازانتشار پرسرو صدای آلبوم «آلگرو»، امید حاجیلی دومین آلبوم رسمی خود را از صبح امروز روانه مارکت موسیقی کشور کرد.

به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی ، جدیدترین اثر امید حاجیلی از صبح امروز در حالی در بازار موسیقی کشور منتشر شده است که وی همزمان با انتشار آلبوم جدیدش، امشب قرار است در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه برود و قطعات جدیدش را برای هوادارانش اجرا کند.

حاجیلی در توضیح فاصله زمانی زیادی که بین دو آلبومش بوده گفت: «فاصله زیاد بین آلبوم اول و دوم من بیشتر به خاطر مشغله زیاد من بود و اینکه عمده کارها روی دوش خودم است. البته با انتشار مرتب تک قطعات در فضای مجازی سعی کردم که این فاصله زیاد بین آلبوم هایش زیاد به چشم نیاید و احساس نشود.»

حاجیلی در توضیح این آلبوم گفته است: «قطعه «نقش جمال» در این آلبوم را با صدای زنده یاد ناصر عبداللهی و من خواهید شنید. این اثر از قطعات قدیمی ناصر عبداللهی است که توسط من و محمدرضا جوادی تنظیم مجدد شده و من بعضی قسمت‌ها را با شعر فارسی در این اثر خوانده ام. شاعر این بخش ها خانم سامیه سلیمی است. شعر این اثر درباره خداوند است و خود ناصر عبداللهی عزیز آنرا سروده بود. از خانواده ناصر عبداللهی به خصوص نوید و نامی و نازنین عبداللهی ممنونم که اجازه دادند این اثر با این شمایل جدید منتشر شود. ناصر از بزرگان موسیقی در ایران بوده و هست و همیشه برای من قابل احترام خواهد ماند.»

«مجنون، بمب عشق، وقت گل نی، ایداد، ترک دیار، دلبر، رفتمازدست، حالا حالا، وای وای، کوچه لر، نقش جمال،افتاد، اقاقیا» نام قطعاتی است که در این آلبوم نامگذاری شده است.

حضور اکثر نوازنده‌ها و موزیسین‌های شاخص حوزه موسیقی کشور اعم از موسیقی محلی و بومی از نکات قابل توجه این آلبوم است.

تیم خبری رادیو پارسی ضمن تبریک به این هنرمند بابت انتشار آلبومش از علاقمندان به تهیه این آلبوم تقاضا دارد که این آلبوم را به صورت اورجینال تهیه نمایید،در ادامه شما میتوانید کاور های رسمی آلبوم «حاجیلیتو» را تماشا کنید:

 

 

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید