جیپسی کینگ به همراه گروه اسپانیایی اش بالاخره به ایران آمدند

اشتراک گذاری :
خرید بلیت کنسرت گروه جیپسی کینگ در تالار وحدت

کنسرت خواننده اسطوره‌اي جيپسي كينگ به همراه گروه موسیقی ۹ نفره محلی اسپانیا «کولی‌ها» در تهران برگزار می شود.

به گزارش رسانه هنری رادیو پارسی بالاخره و پس از اینکه بارها شایعه حضور و اجرای کنسرت نوازندگان و خواننده مطرح گروه افسانه ای جیپسی کینگز در ایران مطرح و تکذیب شد، بالاخره پل ریه س خواننده قدیمی این گروه همراه با یک ارکستر ۹ نفره در تهران روی صحنه خواهد رفت.

این کنسرت شب های ۲۳ و ۲۴ مرداد ماه طی ۵ سانس در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد. تهیه کننده این کنسرت، موسسه فرهنگی و هنری اکسیر نوین و شرکت پرشیا فیلم هستند.

شاهرخ بهرالعلومی مدیر شرکت پرشیا فیلم که یکی از برگزار کنندگان این کنسرت است، اظهار داشت: گروه کلاسیک و پرطرفدار جیپسی کینگ به رهبری پل ریس خواننده افسانه‌ای آن با همکاری پرشیا فیلم و موسسه فرهنگی،هنری و تبلیغاتی اکسیر نوین برای اولین بار در ایران کنسرت متفاوتی را قرار است برگزار کنند.

حتما بخوانید: اواخر اردیبهشت ، جیپسی کینگز در ایران

محمدرضا خانزاده مدیر شرکت اکسیر نوین که یکی دیگر از تهیه کنندگان این کنسرت است نیز در این باره گفت: تمام مجوزهای لازم برای اجرای این گروه پرطرفدار و خاطره‌ساز در تهران اخذ شده و یک برنامه فوق‌العاده برای علاقه مندان این موسیقی که تعدادشان هم بسیار زیاد است، در نظر گرفته شده است.» خانزاده اعلام کرد که اطلاعات تکمیلی درباره این اجرا به زودی از طریق موسیقی ما به مخاطبان ارائه خواهد شد.

واپسین آلبوم این گروه (Savor Flamenco) نام‌دارد که با فاصله بیشتر از ۷ سال در سپتامبر ۲۰۱۳ مصادف با جشن سالگرد ۲۵ سالگی گروه روانه بازار گردید. موسیقی این گروه با آواز استثنایی نیکلاس ری به عنوان خواننده اصلی و نوازندگی شگفت‌انگیز تونینو بالیاردو با ترکیبی از سازهای مختلف آمیخته شده است، با اینحال همواره دارای برداشتی آزاد از فضای موسیقی فلامنکو است.
 
اعضای این گروه شامل برادران (Reyes و Baliardo) است که با یکدیگر نسبت فامیلی دارند و به گفته خودشان از دانش موسیقی آکادمیک بی اطلاع هستند.
 
علاقه مندان برای تهیه بلیط این کنسرت می توانند به سایت exirconcert.com مراجعه نمایند
اشتراک گذاری :

پاسخ دهید