جولان GEM بر سینمای ایران

اشتراک گذاری :
جولان Gem بر سینمای ایران

چندی بیش نیست که نمایش تیزر های «فیلم های جدید سینمایی» در این شبکه وارد فاز جدیدی شده است.

به گزارش رادیو پارسی،شب گذشته پس از آنکه خبر توقیف «آآآدت نمی کنیم» از خروجی رسانه ها به دلیل پخش تیزر این فیلم از شبکه ماهواره ای جم در فضای مجازی منتشر شد و روزنامه ایران به نقل از یک مرجع قضایی این خبر را تکذیب کرد. 

ساعتی بعد از سوی روابط عمومی فیلم خبر داده شد  که با حکم دادستانی «آآآدت نمی کنیم» رسما توقیف شد و به دلیل  پیش فروش بلیط هاى فیلم در برخى سینماها، نمایش تنها تا روز جمعه ادامه دارد و پس از آن فیلم رسما توقیف مى شود.

این ماجرا به همین جا ختم نشد. شبکه جم تیزرهای محصول «موسسه اوج» را طی چند نوبت پخش کرد !در روزی که فیلم «آآآدت نمی کنیم» به علت تیزرهای ماهواره ای توقیف شد شبکه جم در چندین نوبت نیز تیزرهای فیلم «ایستاده در غبار» و «رسوایی۲» را پخش کرد.

سازندگان دو فیلم «ایستاده در غبار» و «رسوایی۲» طی بیانیه هایی اعلام کردند که هیچ سفارش آگهی به شبکه جم نداده اند و این شبکه سر خود تیزرهای این دو فیلم را پخش کرده است. آن ها اعلام کردند که عوامل شبکه GEM  با سوء نیت به پخش تیزرهایی که از گروه سازنده نگرفته اقدام کرده و قصد ایجاد مشکل برای این دو فیلم را دارد.

باید دید در ادامه سازندگان «آآآدت نمی کنیم»، شبکه جم و البته دادستانی تهران به مجموعه اتفاقات شب گذشته چه واکنشی نشان خواهند داد و آیا اینکه سرنوشت فیلم «ایستاده در غبار» و «رسوایی۲» به سرنوشت خاک خورده باقی فیلم های توقیف شده تبدیل خواهد شد یا خیر ؟

 

 

منبع: رادیو پارسی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید