جورج کلونی میزبان چهره های مشهور هالیوود در شب ستاره ها

اشتراک گذاری :

ستاره سرشناس هالیوود ، جورج کلونی میزبان بودن شب ستاره های بزرگ هالیوود را بر عهده خود گرفت.

به گزارش گروه سینما و تلوزیون رسانه هنر رادیوپارسی ، نود و پنجمین دورهمی هنرمندان هالیوود که هر ساله برگزار می شود و با عنوان رسمی «شب ستارگان» معروف شده است امسال به میزبانی جورج کلونی برگزار می شود ، این برنامه سالانه که گرامیداشت صندوق تصویر متحرک و تلویزیون و نود و پنج سال کمک آن به سرگرمی‌سازی هالیوود را به صورت نمادین به نمایش می گذارد در شرکت کنندگان خود افرادی مثل مت برومر، ایو نیکول براون، مایکل داگلاس، درک هیو، هیو جکمن، نورم لوییس، جین لینچ، جانی ماتیاس، شریل لی رالف، آنیکا نونی راس و کاترین زتا جونز را جای داده است.

جشن شب ستارگان که یکم اکتبر در کالیفرنیا برگزار می شود ریاستش را جیم جیناپولوس عهده دار است ، بلیت این برنامه به صورت آنلاین فروخته می‌شود و هزینه آن صرف کمک به این بنیاد می‌شود.

مدیریت عامل بنیاد که به عهده کن شرر است  اعلام کرد کارگردانی برنامه برعهده ریچارد جی-آلکساندر است که از کارگردان‌های تور کنسرت این ماه باربارا استرایسند نیز هست و برنامه‌ای دینامیک و پویا برای گرامیداشت نودو پنجمین دوره تاسیس این صندوق و برنامه این سالگرد تدارک دیده است.

از شرکت کنندگان دیگر این برنامه کارگردان موسیقیایی برنده جایزه امی ، ویلیام راس است که او برای شب ستارگان ۱۷ قطعه موسیقی را برای اجرا برگزیده است.

ندوق تصاویر متحرک و تلویزیون سازمانی خیریه است که به ارایه کمک به صنعت سینما و تلویزیون می‌پردازد ، این بنیاد خود را مامور غنی کردن زندگی افراد شاغل در صنعت سرگرمی در جنوب کالیفرنیا و حمایت از نیازهای بهداشتی و سلامتی آنهاست ، که میزبان ۵۵ ساله این برنامه ، جورج کلونی بازیگر و فیلمساز شناخته شده برنده سه جایزه گلدن گلوب و دو جایزه اسکار برای بازیگری و تهیه‌کنندگی است.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید