جنیفر لوپز و کارهای دیگرش در این روزها

اشتراک گذاری :
جنیفر لوپز و کارهای دیگرش در این روزها

خواننده معروف پاپ ، جنیفر لوپز که علاوه بر سابقه بازیگری بعنوان تهیه کننده از سال 2006 در تلوزیون فعال است برای شبکه سی بی اس (CBS) به زودی ساخت یک سریال تلوزیونی را آغاز می کند.

به گزارش گروه سینما و تلوزیون رسانه هنر رادیوپارسی ، داستان این سریال بر دو برادر دوقلوی کاملا متفاوت متمرکز است که در زندگی شخصی هر کدام ساز خودشان را می‌زنند اما در اتاق‌های دادگاه به طرز شگفت‌انگیزی هوای یکدیگر را دارند و تیم رویایی‌شان زبانزد خاص و عام است ، لوپز 47 ساله به همراه مایکل راچ تهیه‌کننده و نویسنده سریال «دردهای شاهانه» (Royal Pains)، تهیه و تولید این سریال جدید را برعهده دارد. استودیوی سی بی اس و همچنین «یونیورسال» دیگر اعضای تیم تهیه‌کننده این سریال را تشکیل می‌دهند که سناریوی آن توسط خود راچ نوشته شده است.

این روزها برای لوپز به درگیری فعالیت های پشت صحنه و تهیه کنندگی می گذرد ، در کنار این سریال شبکه ان بی سی (NBC) به تازگی تولید یک مسابقه تلویزیونی جدید با عنوان «دنیای رقص» را در دستور کار خود قرار داده  که لوپز به عنوان تهیه کننده در آن حضور دارد ، از دیگر فعالیت های لوپز، خواننده مشهور موسیقی پاپ در این روزها  ایفای نقش شخصیت اصلی «سایه‌های ‌آبی» (Shades of Blue) و تولید فصل بعدی این سریال پلیسی ، سریال «فاسترها» که این روزها فصل چهارمش روی آنتن رفته را میتوان نام برد.

خواننده و بازیگر 47 ساله همچنین به تازگی برای بازی در نقش شخصیت حقیقی «گریزلدا بلانکو» مادرخوانده مافیای مواد مخدر در سریال زندگینامه‌ای «اچ بی او»، قرارداد امضا کرده است.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید