جنجالی دیگر در سالن میلاد/محمد علیزاده: به افتخار اونایی که نداریمشون

اشتراک گذاری :
جنجالی دیگر در سالن میلاد/محمد علیزاده: به افتخار اونایی که نداریمشون

بلیت های ۶ سانس کنسرت محمد علیزاده با استقبال بینظیر هوادارانش به اتمام رسید تا بار دیگر وی رکوردار اجرا در تاریخ ۵،۶و۷ مرداد ماه باشد.

به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی ، محمد علیزاده که از چندی پیش بلیت های کنسرت اش به طور کامل به فروش رفته و  Sold Out شده بود شب گذشته ۲ سانس را پشت سر گذاشت و با هوادارانش خاطره بازی کرد.

علیزاده شب گذشته با قطعه «خیلی برام عزیز خاطرت» به روی استیج آمد و این شروعی پرهیجان از ۶ سانس کنسرتش در سالن میلاد بود که با وجود هوادارانش شبی پر خاطره را نیز رقم زد.

در رادیو پارسی بخوانید: همه مدیون معلمان هستیم

وی پس از ادای احترام به هوادارانش بابت حضور در این کنسرت قطعه «هواتو کردم» را به هوادارانش تقدیم کرد تا بار دیگر سالن میلاد شاهد به وجد آمدن حضار باشد.علیزاده در توضیح این قطعه گفت:«این قطعه رو تقدیم میکنم به خدای بزرگم،خدای دوست داشتنی من که همه این روز ها رو مدیون نگاهشم،که اگر نگاهش نباشه نه موسیقی من شنیده میشه نه حرف های من.»

جنجالی دیگر در سالن میلاد/محمد علیزاده: به افتخار اونایی که نداریمشون

«زخم»،«فکرشم نکن»،«بی حوصله»،«تولد»،«غم دنیاس»،«دل بی تو غم زده»،«اشتباه»،«سرزنش»،«همینه که هست»،«برگرد»،«حس آرامش»،«جز تو» قطعاتی بودند که علیزاده در در این کنسرت هرچه هنرمندانه تر اجرا کرد.

علی شهبازی ، امیر حسین اویسی ، اشکان موسوی ، اشکان صدیق آذر ، علی پورنگهبان ، ایمان ذاکری ، بهمن میرزا زاده ، محمد شعبانی و سعید عباسی نوازندگانی بودند که علیزاده را در این کنسرت همراهی کردند.

به اقتخار اونایی که نداریمشون ولی تو قلب هامون که داریمشون

علیزاده در انتها نیز قطعه «کجا میری» و «برادر» را اجرا کرد که با استقبال هوادارانش مواجه شد،آرمین قیطاسی نیز نوازنده فلوت به عنوان میهمان در این قطعه حضور داشت.

«رز رضوی» و استاد «اسدالله یکتا» بازیگران سینما و تلوزیونی بودند که در این کنسرت حضور داشتند.

در انتها تیم رسانه ای رادیو پارسی از سرکار خانم «الهه بهادر» و عوامل حراست سالن میلاد بابت همکاری بی دریغشان صمیمانه سپاسگزاری میکند و شما میتوانید در ادامه عکس های «روژیا هوشنگ» را از این کنسرت تماشا کنید

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید