جشن انتشار حاجیلیتو در سالن میلاد

اشتراک گذاری :
جشن انتشار حاجیلیتو در سالن میلاد

کنسرت بیست و دوم تیر ماه امید حاجیلی در حالی برگزار شد که همان روز آلبوم حاجیلیتو به انتشار رسید و به نوعی این کنسرت جشن انتشار آلبوم جدید بود.

به گزارش خبرنگار موسیقی رادیو پارسی ، حاجیلیتو دومین آلبوم امید حاجیلی است که پس از سالها مجوز انتشار گرفته است. اولین آلبوم او به نام آلگرو» سال ۸۷ روانه بازار موسیقی کشور شد که در آن سال سر و صدای زیادی به پا کرد.

«افتاد» اولین آهنگ این کنسرت بود و قطعه وقت گل نی نیز نخستین قطعه ای بود که از آلبوم جدید اجرا شد در ادامه یادی هم از همکاری با رضا صادقی در سال ۸۷ شد و ترانه برای «عاشقی دیره» اجرا شد.

وی در رابطه با این آلبوم گفت: «من تاکنون تمام قطعاتم را به طور رایگان برای شما منتشر میکردم اما از شما میخواهم برای حمایت از آلبومی که پس از ۸ سال منتشر شد و زحماتی که برای این آلبوم کشیده ام لطفا این آلبوم را به صورت اورجینال تهیه نمایید.»

برای اجرای آهنگ «تردست» نوازنده های «سرنا و دهل» : برادران محمد و امین عبدی پور به گروه موسیقی اضافه شدند و پس از اجرای این قطعه حاجیلی از تهیه کننده برنامه پویا زارع و مجید عبدی تشکر کرد.

در رادیو پارسی بخوانید: حاجیلیتو پس از هشت سال منتشر شد

او با اعلام این که قصد دارد یک قطعه ملایم قدیمی را اجرا کند طرفدارانش را غافلگیر کرد اما غافلگیری بیشتر این بود که آهنگ شاد «ربابه» نواخته شد و پس از آن نیز از پویا افشاری به عنوان مدیر برنامه هایش که دوستی قدیمی نیز با هم داشتند تشکر و قدردانی کرد.

وای وای ، باریکلا ، ای داد ، دلبر و یک قطعه خراسانی ترانه هایی بودند که به ترتیب در ادامه این کنسرت اجرا شد.

در اواخر برنامه نیز به حرمت اذان مغرب به مدت چهار دقیقه در برنامه فاصله ایجاد شد و در ادامه نیز چهار قطعه دیگر اجرا و سایر نوازنده ها نیز معرفی شدند و یادی هم از مرحوم  ناصر عبدالهی شد.

سرپرست ارکستر این کنسرت انوشیروان تربتی بود و دیگر اعضای ارکستر را حسين شريفى، سينا پرتوى،مجيد برومند،سامان علوى،ارشام غفورى،محمد مرتضوى، مهدى گل‌كرمى، احسان عبدى‌پور، امير عبدى پور، رضا اسدالهى،مسعود پهلوان،عرشيا والى،حسن فراهانىآرش صميمى،،محسن خاش و اكبر شهريارى نوازندگان ارکستر امید حاجیلی بودند. همچنین در گروه کر نیز سميرا ملک، مريم كى‌احمد،آناهيتا اعتمادى،صابر شفيعى،محمد ماه‌رويان و مجيد كمالى حضور داشتند.

 

در ادامه میتوانید گزارش تصویری این کنسرت را که توسط روژیا هوشنگ تهیه شده را مشاهده نمایید:

 

 

 

منبع : اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده : آرمین اسرافیلی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید