جدیدترین اثر بهنام صفوی در راه است

99
0
اشتراک گذاری :
عکس های کنسرت بهنام صفوی در ساری

به گزارش رادیو پارسی ،خواننده موسیقی پاپ کشورمان که پس از روند بهبود بیماری خود تور کنسرت هایش را شروع کرده است در رابطه با فعالیتش در عرصه موسیقی گفت : بعد از برگزاری کنسرت های پرمخاطبی که در شهرستان ساری و شیراز داشتم برنامه کنسرت های شهرهای دیگر نیز تقریبا قطعی شده و طبق برنامه ریزی های انجام گرفته ۲۱ بهمن ماه در جزیره کیش و ۲۸ بهمن ماه در اصفهان کنسرت هایی را برگزار می‌کنیم.

بهنام صفوی ادامه داد : مراحل پایانی تولید تازه ترین آلبومم با نام «معجزه» هم به شکل بسیار فشرده ای در حال انجام است و تمام تلاش خود را می کنیم که تا پایان امسال در دسترس طرفداران قرار گیرد. این آلبوم دارای حال و هوای ویژه و متفاوتی است که می توانم اذعان کنم بهترین آلبوم من خواهد بود و امیدوارم با توجه به حضور هنرمندانی چون بهروز صفاریان، آرون حسینی، معین راهبر، امین بامشاد، روزبه بمانی ، مریم اسدی، محمد کاظمی و غلامرضا صادقی بتواند مورد رضایت مخاطبان قرار گیرد.

وی در ادامه درباره روند هبودی و وضع سلامتی،جسمانی خود گفت : خوشبختانه پزشکان موافق کردند که با رعایت تمامی موارد پزشکی مشکلی برای برگزاری کنسرت ها ندارم و هم اکنون بسیار خوشحالم که وضعیت جسمانی ام رو به بهبود است و فعلا در این زمینه مشکلی ندارم. از همه مردم که در این ماه ها نگران حال من بودند بی‌نهایت قدردانی می کنم و امیدواری با دعای خیر آنها از این پس نیز جانانه در خدمت دوستداران موسیقی باشم.

 

 

 

نویسنده: سحر یاری

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید