تیزر آلبوم «درفش کاویانی» رونمایی شد

اشتراک گذاری :
شهرام ناظری

آنونس آلبوم «درفش کاویانی» با آواز «شهرام ناظری» و آهنگسازی «فریدالهامی» رونمایی شد!

به گزارش رادیو پارسی آنونس آلبوم صوتی و تصویری «درفش کاویانی» با صدای «شهرام ناظری» شوالیه آواز ایران و به آهنگسازی «فرید الهامی» رونمایی شد.

آنونس آلبوم صوتی و تصویری «درفش کاویانی» با صدای «شهرام ناظری» شوالیه آواز ایران، به آهنگسازی «فرید الهامی» و براساس اشعار حکیم «ابوالقاسم فردوسی» و همچنین با همکاری نوازندگان گروه موسیقی «فردوسی» در آستانه انتشار آن در سراسر کشور ساخته شده و با هدف آشنایی مخاطبان با آخرین اثر «شهرام ناظری» تنها حماسه‌خوان موسیقی ایران منتشر شده است.

موضوع آلبوم «درفش کاویانی» در مورد یکی از داستان‌های شاهنامه فردوسی است که از ابتدا تا انتهای داستان، روایت‌گونه ارائه می‌شود و در واقع این، یک باب جدید در موسیقی روایی ایران است که فعالیتی در این زمینه انجام نشده است. در آلبوم تصویری «درفش کاویانی» از نریشن، نقالی، انیمیشن، نقاشی و … استفاده شده که «اهورا ذوالنور» کارگردان آن را برعهده داشته است.

پروژه شاهنامه فردوسی اثری است که «فرید الهامی» به همراه گروه موسیقی «فردوسی» و همچنین با گروهی از شاهنامه پژو‌هان و تعدادی از صاحب‌نظران که در حوزه ادبیات نمایشی و در بخش نقالی و نیز در حوزه سینما فعال هستند؛ نزدیک به یک دهه است که برروی آن مشغول به فعالیت است.

آلبوم صوتی و تصویری «درفش کاویانی» به تهیه‌کنندگی «صدرالدین حسین‌خانی» مدیریت شرکت فرهنگی هنری ایرانگام توسط مؤسسه «نغمه سرای روژین» ۱۷ اسفند ماه جاری توسط پخش «هنر شهر» منتشر می‌شود و دراختیار علاقمندان به موسیقی، شعر و ادبیات در سراسر کشور قرار خواهد گرفت.

شما در ادامه میتوانید این تیزر تصویری را از آپارات رادیو پارسی تماشا کنید :

 

 

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید