من تو ما شما ، باهم برای زندگی شیرین سالمندان

اشتراک گذاری :
من تو ما شما

نمایش«من، تو، ما و شما»  به کارگردانی راضیه رفیع زاده و با همکاری گروه نمایش سالمندان فرهنگسرای امید به روی صحنه می رود.

به گزارش رادیو پارسی این نمایش با میانگین سنی ۶۵ سال شامل ۱۵ قسمت به ظاهر جداگانه در مورد مسایل فرهنگی ،هنری و اجتماعی ایران است که با سالمندان عزیز تهیه شده و در پایان همگی با سرود ای ایران به هم پیوند می خورند.
این نمایش برداشت ساده ای از زندگی روز مره در غالب کاراکتر های عادی مانند راننده تاکسی، زن خانه دار و مادر شهید و… است که همه و همه علی رغم تفاوتها حتی در زندگی سالمندی شعر ایران مارا با همدلی میخوانند.

من تو ما شما
راضیه رفیع زاده کارگردان این نمایش در جشنواره های متفاوت از قبیل تئاتر فجر، تئاتر شمسه و… جوایز متعددی را در زمینه کارگردانی و نویسندگی به خود اختصاص داده است که اینبار به سراغ سالمندان آمده است.
در این نمایش نصرت الله سواد ، ناصر ناصحی فر، پروین جهانشاهی، روح انگیز فرد مهرگان، رضا عسگری به ایفای نقش می پردازند و بازیگران سالمند این نمایش که با میانگین سنی ۶۵ سال ترجیح دادند به جای گوشه نشینی پا را از خانه بیرون گذارده و در عرصه هنر فعالیت کنند . اجرای این نمایش شب گذشته با حضور بزرگانی دکتررحمت امینی، دبیر شورای تئاتر کشور و داور جشنواره‌های هنری، عباس رستمی، عضو شورای نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شاهد پیوند مدرس دانشگاه و داور جشنواره‌های هنری، استاد حسین پرستار مدرس و بازیگر تئاتر، مهدی زمین پرداز و مهری آل آقا، بازیگران عرصه تئاتر و سینما، آیلا کریمی و محسن حاجی به روی صحنه رفت.

گزارش تصویری این نمایش را از دید «فرناز فارسی» ببینید :

منبع : میزان آنلاین

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید