تور کنسرت های مجتبی کبیری برگزار خواهد شد

اخبار جدید | موسیقی

به گزارش رادیو پارسی ، طبق برنامه ریزی های انجام شده مجتبی کبیری از روز هشتم بهمن ماه کنسرت های آلبوم «اتاق سکوت» با اجرای برنامه در شهرهای نهاوند، کرمانشاه، کرج، پردیس، دماوند، اصفهان و تعدادی از شهرهای جنوبی کشور پیگیری می شود که تهیه کنندگان این کنسرت هم اکنون در مراحل پایانی صدور مجوز برای این کنسرت ها قرار دارند و بنا بر این است که در صورت نهایی شدن برنامه‌ها، اسامی نهایی شهرها و تالارهای برگزاری کنسرت به طور رسمی اعلام شود.

بعد از برگزاری تور کنسرت های شهرستان قرار است برای تولید آلبوم جدید برنامه ریزی هایی صورت گیرد که طبق گفته دست اندرکاران این اثر، اتفاق جدیدی در فعالیت های مجتبی کبیری خواهد بود. این آلبوم با حضور ترانه سرایان و ستاره های تنظیم کنندگی موسیقی پاپ تهیه و تولید خواهد شد که البته از هم اکنون نیز کارهای مقدماتی صورت گرفته و بنا بر این است که بعد از پایان تور کنسرت های شهرستان کار به صورت رسمی آغاز شود.

تمامی این کنسرت ها تا پایان سال جاری در شهرهای مختلف کشور برگزار می شود و در نهایت در تهران این برنامه ها به اتمام می رسد. در این کنسرت ها قطعاتی از آلبوم های قبلی این خواننده و آلبوم «اتاق سکوت» اجرا می شود. کبیری طی هفته های گذشته نیز پیشنهادهایی از کشورهایی چون استرالیا داشتیم که هنوز پیرامون این پیشنهادات تصمیم قطعی صورت نپذیرفته است.

 

 

نویسنده: محدثه مقدم

حسین مرزبان

به دنیای تکنولوژی علاقه‌زیادی دارد. بازی‌های رایانه‌ای، فیلم و سریال‌های مختلف هم بیش‌تر اوقات فراغت‌اش را پر می‌کنند. از سال ۱۳۸۶ در مطبوعات و رسانه‌های مختلف فعالیت می‌کرده. از صحبت کردن درباره بازی‌های رایانه‌ای و اتفاقات این حوزه لذت می‌برد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *