تهران روی مدار بی قراری …

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – حمید جان بزرگی : بابک جهانبخش خواننده خوش صدا و پر احساس صدای عشق دومین کنسرت موسیقی خودرا در سال ۹۴ در تهران به روی صحنه برد.

پس از ۴۵ دقیقه تاخیر صدای عشق اولین قطعه از این خواننده بود که با استقبال بینظیر روبرو شد،پس از اجرا و سلام و احوالپرسی با هوادارنش گفت : انتخاب گلچینی از قطعات برای اجرای زنده کار دشواری است اما برای این کنسرت سعی کردم آهنگ هایی که بیشتر مورد علاقه ی اکثریت شماست را برای اجرا آماده کنم .

در ادامه با توجه به درخواست هواداران قطعه برف با همصدایی طرفداران جهانبخش اجرا شد.

اکسیژن ، مدار بی قراری ، ای دل ، دوست دارم ، منو نگاه کن ، به خودت باختمت ، تو حواست نیست ، دریا ، عاشق تر ، فراموش کردم ، چی شده ، همین یه بار ، اعتراف ، رویای شیرین ، ایده آل ، برف ، من و بارون نیز در ادامه اجرا شد که هرکدام از آنها با استقبال فراوانی مواجه شد.

جهانبخش در ادامه سورپرایزی برای طرفداران داشت که آن حضور مهران عباسی رو سن و اجرای قطعه ریمیکس دریا بود.

انوشیروان تقوی ،ایلیار خسروی ، بابک ریاحی پور ، رضا تاجبخش ، مهران فرشباف ، بهنام حکیم ، مسعود همایونی ،کسری خدیور نوازندگانی بودند که  بابک جهانبخش را در این اجرا همراهی کردند.

سامان جلیلی ، امیر علی زمانی ، ناصر زینعلی و خانواده جهانبخش میمهانان ویژه ای بودند که در این کنسرت حضور داشتند.

در پایان لازم است از آقای محمدرضا خانزاده ( مدیر شرکت فرهنگی هنری اکسیر نوین ) و پوریا مطلبی (مدیر روبط عمومی اکسیر نوین ) برای همکاری با رادیو پارسی تشکر کنیم.

شما در ادامه میتوانید عکس های این کنسرت را از نگاه آرمین اسرافیلی تماشا کنید:

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

 

 

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید