تماشاخانه موج نو میزبان نمایش «روایت ناتمام یک مربع خالی»

اشتراک گذاری :
نمایش روایت ناتمام یک مربع خالی

نمایش روایت ناتمام یک مربع خالی به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری میلاد اردوبادی این روز ها بر صحنه تماشاخانه موج نو می باشد.
به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی ، روابط عمومی  نمایش، این کارگردان جوان اولین اثر خود را به تهیه کنندگی شوراى تئاتروگرافى از ٢٨ تیر ماه ساعت ١٨:٣٠ به مدت ١٥ شب در سالن موج نو به صحنه می برد.

میلاد اردوبادی میگوید:

  نمایش یک مونولوگ تک شخصیته است و برای تعمیم ونگه داشتن فضای درام مجبور است که ساختار انتزاعی و ذهنی داشته باشد. برای ذهنی شدن هم کارگردان به سراغ واکاوی درونیات شخصیت نمایشش می رود. برای اجرای نمایشم اززندگی خودم استفاده کردم.

نمی شود گفت نمایش حدیث نفسی، درساختارنمایش ازخیال زیاد استفاده شده است . درحدود نیمی ازاتفاقات مطرح شده در نمایش درزندگی شخصیم برایم رخ داده است ودرنمایش به شکل دیگری روایتش کردم.

نمایشم تحت تاثیر سورئالیسم ،رئال ، اپیرسیونیسم و ابزورد است و این تاثیر پذیری در ساختار نمایش قابل بازخوانی است.  من در پاسخ به این پرسش که ژانر نمایشت چیست می توانم بگویم «تماشاگرهرگونه ای که دوست دارد می تواند اجرا را ژانر بندی کند. یکی بگوید ملودرام و دیگری تراژی ارزیابیش کند». این وظیفه من نیست که نمایشم را درژانر خاصی تعریف کنم. وظیفه من به عنوان نویسنده این است که  ازساختارهای موجود ژانری به نفع اجرای نمایشم استفاده کنم . بنابراین منتقد و تماشاگر است که می تواند دراین حوزه اظهار نظرکند .

 

عوامل این نمایش:

:  میلاد اردوبادى

:  میلاد اردوبادى
:  شورای تئاتر و گرافی

: کیانوش اخبارى، سعید چنگیزیان، جهانگیر رمضانى
: ثمین بیجاد ، مونا غیاثى
: میلاد اردوبادى ، آنامد دیزاین
: سحاب وژده میانه
: سارا حدادی
: مجید ارونقى
: فرید حسینى

گزارش تصویری این نمایش را از نگاه «فرناز فارسی» ببینید :

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید