بنیامین بهادری در تهران به روی صحنه رفت

اشتراک گذاری :

بنیامین بهادری در ششمین روز از زمستان در سالن میلاد به روی صحنه رفت و به اجرای گلچینی از قطعات خود پرداخت.

شروع کنسرت بنیامین با آهنگ “حواسم به توئه” از آلبوم “بنیامین ۹۴” آغاز شد که با استقبال پر شور هوادارانش همراه بود. از قطعاتی که بنیامین در اجرای امشب خود اجرا کرد میتوان به :
حواسم به توئه، مدار، عاشق شدم، آهای تو، آشوب، صدای قلب تو، عشق احساسه، هفته عشق، محدودیت، لیلی در پاییز، خاطره ها، چند متر مکعب عشق، الهه ناز، بی اعتنا، لکنت، عشق داغ من، کجای دنیایی، تظاهر، آدم آهنی، عشق در روز قیامت، بارانا اشاره کرد.

پس از قطعه‌ی لکنت، بنیامین به معرفی اعضای بند موزیک خود پرداخت ; نیما رمضان (گیتار‌الکتریک) ، آرش سعیدی (رهبر اکستر وگیتار بیس) ، برنا شفیع زاده (درامز) ، سلمان هاشمی ( کیبورد) ، علیرضا میرآقا (ترومپت/پرکاشن) ، محمد مجرلو (همخوان/گیتار آگوستیک) اعضای این گروه موسیقی بودند.

نکته قابل‌توجه برای هوادارن بنیامین ، حضور دو نوازنده جدید به نام برنا شفیع زاده و سلمان هاشمی در بند موزیک بنیامین بود که با استقبال پر شور هواداران بنیامین همراه بود و در آخر بنیامین از سلیم احمدی، مدیر برنامه‌‌ های خودش تشکر کرد.

مهمترین و خاطره‌انگیز ترین اتفاق این شب، همخوانی هواداران بنیامین در قطعه‌ی “چند متر مکعب عشق” بود. ابتدا بنیامین از همه تقاضا کرد که فلش‌ های گوشی‌ های خود را روشن کنند و در ادامه چند بار این قطعه را با هوادارانش خواند و‌ در نهایت با آهنگ الهه ناز به پایان رساند.

بنیامین بعد از اجرای این قطعه، خبر تمدید کنسرت ۶دی، در تاریخ ۸ بهمن را هم به هوادارانش داد.

از نکات جالب دیگری که رخ داد این بود که برای قطعه آخر اعضای ارکستر یک به یک رو به حضار خداحافظی کردند و از سالن خارج شدند که و تنها بنیامین روی سن بود و مردم که قطعه “خاطره ها” را به عنوان آخرین قطعه هم‌خوانی کردند.

از مهمانانی که به کنسرت بنیامین آمده بودند، می‌توان به فرید احمدی ، ترانه سرای آهنگ های بنیامین  و محمدرضا گلزار خواننده و بازیگر سینما و تلویزیون اشاره کرد .

در انتها باید از مسئولان حراست سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران و شرکت فرهنگی هنری آوای باران بابت همکاری بی دریغشان تشکر و قدردانی کنیم . شما در ادامه میتوانید عکس های این کنسرت را از نگاه کاوش میرآقاسی تماشا کنید.

 

 

 

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده: عرفان نورافکن

عکاس: کاوش میرآقاسی

اشتراک گذاری :

1 دیدگاه

پاسخ دهید