بلیط های یک شنبه شب نمایش سفربه نهایت دور به اتمام رسید

اشتراک گذاری :
سفر به نهایت دور

نمایش سفربه نهایت دور درحالی که از ۲۲ تیر اجراهایش را در سالن چارسو تاتر شهر آغاز نموده است با استقبال چشم گیر مخاطبان تئاتری مواجه شد و بلیط های یک شنبه شب این نمایش توسط گروه حمایت از اجراهای روی صحنه به سرپرستی امیرکاوه آهنین جان خریداری شد .

به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی و به نقل از مشاور رسانه ای نمایش ، سفربه نهایت دور به خاطر موضوع و نوع بیان خاص و منحصری که دارد بعد از ۹سال مجوز حضور در صحنه را گرفته است و در سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر کاندیدای سه جایزه و جایزه طراحی لباس را کسب نموده است .

گفتنی است نگارش این نمایشنامه با تاثیر از فضای ذهنی تخیلی ، سورئالیستی ژول ورنی و ترکیب آن با عصر امروز که شامل جهان های موازی و چندین صدایی است و به موضوعاتی چون پایان جنگ و آغاز صلح جهانی است می پردازد .

همچنین بازی بازیگرانی چون خسرو شهراز ، آرش فلاحت پیشه ، مجید آقا کریمی و محمد رضا مالکی ، مهدی نصرتی که هر کدام به نوعی سبک و سیاق و محبوبیت ویژه ای را در خانواده تئاتر ایران دارند قابل توجه می باشد .

لازم به تاکید است این شبها هنرمندانی چون دکترمحمدرضا خاکی ، هایده صفی یاری ، رضاشیرمرز، نرگس کیانی ، شیرین یزدان بخش ، شهروز دل افکار ، جواد عاطفه ، عاطفه پاكبازنيا، هومان فاضل، اسماعيل فلاح پور، اكتاي براهني، مهنوش شيخي و جمع کثیری ازمهمانان گروه به تماشای نمایش سفربه نهایت دور نشستند .
نمایش سفر به نهایت دور به خاطر متن فآخر و نوشتار خاص نویسنده آن که به گفته خود نویسنده بعد از ۹سال مجوز اجرای صحنه را گرفته، برای نخستین بار درایران با تلفیقی از فضای سوررئالیسم به موضوعاتی از رخدادهای اخیر جهانی (جنگ و صلح ) می پردازد.
گفتنی است روزبه حسینی طراح و دراماتورژ ، احسان فلاحت پیشه طراح صحنه، نور و لباس و خسرو شهراز، مجید آقاکریمی، آرش فلاحت‌پیشه، محمدرضا مالکی، مسیح کاظمی، مهدی نصرتی، بهناز نادری، کامبیز مُنصف، لادن نازی، حمید خوش‌نویس، سحر حق‌شناس از بازیگران این نمایش هستند واز عوامل دیگر این نمایش میتوان به سجّاد کیانی (طرّاح صدا و موسیقی)،حسام حیدری (طرّاح گریم)،مازیار تهرانی (طرّاح پوستر و بروشور)،سجّاد کیانی. امیرارسلان کِشانی (اجرای موسیقی) ،مرتضی حقیقت‌بیان (مدیر اجرایی گروه)،سعید زارع (دستیار و برنامه‌ریز)،زینب لَک (مدیر رسانه و ارتباطات)،پريسا عباس زاده فرد (عكاس)،صبا آزادی (روابط عمومی)،نشاط باقری (منشی صحنه)،حمیدرضا جدیدی (مدیر صحنه) و امیرمحمد نباتی. پدرام سفیدکار به عنوان (دستیاران اجرایی) اشاره کرد .
نمایش سفر به نهایت دور به کارگردانی و نویسندگی محمد میرعلی اکبری از ۲۲تیر الی ۱۵ مرداد در سالن چارسو تئاتر شهر به روی صحنه خواهد رفت.

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید