بلیت فروشی کنسرت «آشیق جنون» آغاز شد

102
0
اشتراک گذاری :

به گزارش رادیو پارسی به نقل از روابط عمومی کنسرت گروه «دالغا»، گروه موسیقی آذری «دالغا» به سرپرستی چنگیز مهدی‌پور و با خوانندگی وَدود موذن، کنسرت خود را با عنوان «آشیق جنون» برگزار می‌کند.

این کنسرت ۲۹ دی سال جاری در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران، به روی صحنه می‌رود و بلیت‌فروشی آن از طریق سامانه ۸۴۲۰۰ آغاز شده است. پوستر تبلیغاتی این کنسرت هم امروز برای علاقه‌مندان رونمایی شد.

گروه «دالغا»، در این کنسرت قطعه‌هایی از ردیف آوازی، قطعه‌هایی شاد و قطعه‌هایی حماسی اجرا می‌کند.

«موغانا جیران» در دستگاه ماهور، قطعه « کورعرب ماهنیسی» با آهنگسازی فکرت امیر‌اف، قطعه‌ای در دستگاه شور، قعطه‌ای با نام« اوینا گولوم» و «آی ایشی‌غیندا»(نور مهتاب)، از جمله آثاری است که در کنسرت گروه «دالغا»‌ اجرا می‌شود.

استاد جلیل حمیدی نوازنده بالابان(دودوک)، اُکتای زمانی نوازنده قوپوزجوره، آیدین مهدی پور نوازنده قوپوزباس، یاشار ایمانپور قوپوزتاوار، مجید رحیمی‌پور نوازنده قاوال(دایره)، عارف مهدی‌پور نوازنده قوشاناغارا، عطا عیوض‌پور نوازنده ویلنسل، آرش سرانی‌آذر نوازنده باس بالابان و امیر آل‌نبی نوازنده پرکاشن، دیگر اعضای گروه «دالغا» هستند.

گروه موسیقی «دالغا» فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۶۹ و با مدیریت چنگیز مهدی پور آغاز کرده است. این گروه از سال ۱۳۷۰ تا سال ۱۳۸۰ بارها در جشنواره های داخلی به عنوان گروه برتر شناخته شده است. گروه «دالغا» کنسرت هایی در شهرهای مختلف ایران و بیش از ۳۰ کشور دنیا به روی صحنه برده است که از آن جمله می‌توان به اجرا در شهرهایی مانند اصفهان، کیش، همدان، کرمان، تهران و تبریز و کشورهایی مانند کانادا، ترکیه، فرانسه، آلمان، هلند، سوئد، ژاپن، چین، کلمبیا، آذربایجان و اسپانیا اشاره کرد.

بلیت فروشی کنسرت «آشیق جنون» از طریق سامانه تلفنی ۰۲۱۸۴۲۰۰ و سایت اینترنتی www.84200.ir  آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت اقدام کنند.

 

انتهای پیام /

 

 

 

نویسنده: سحر یاری

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید