از هرچه بگذریم سخن کنسرت خوش تر است

اشتراک گذاری :
محسن یگانه و مفتخران بر صحنه کنسرت

در گزارشی که اخیرا منتشر شد به برنامه خوانندگان پس از محرم صفر پرداختیم اما امسال سال خوشی است برای اهالی موسیقی از این بابت که چندی از هنرمندان که نتوانسته بودند به صورت مجاز در عرصه موسیقی فعالیت کنند توانستند مجوز اجرای خود را دریافت کنند و به زودی در سالن میلاد و شهرستان ها به روی صحنه خواهند رفت.

 

کنسرت سیامک عباسی

  • سیامک عباسی

کمترکسی است در دنیای موسیقی که سیامک عباسی را نشناسد،خواننده ای که 8 سال به صورت پنهانی و با چهره پنهانی فعالیت میکرد.خالق اثر «خوشبختیت آرزومه» پس از کنسرت های موفق خود باری دیگر در 25 آذر در سالن میلاد به روی صحنه خواهد رفت و اجرای برنامه خواهد پرداخت.بلت فروشی این کنسرت از طریق سامانه 84200 انجام خواهد شد.

 

کنسرت رستاک حلاج در تهران

  • رستاک

اگر از اون دسته از علاقمندان به شعر و ترانه باشید مطمئنا نام رستاک حلاج را شنیده اید،رستاک که دستی بر قلم دارد و آثاری چون «پاییز سال بعد» و … را در پرونده هنری خودبه همراه دارد به زودی و برای اولین بار طی دوسانس در تاریخ 29 آذر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی صحنه خواهد رفت.

 

کنسرت شب یلدای حمید حامی

  • حامی

حامی هم از آن دسته هنرمندانی است که با خواندنش نوستالژی و خاطره هایمان تداعی میشود.این خواننده محبوب 29 و 30 آذر در شب یلدا میزبان علاقمندان و طرفدارانش در تالار وحدت است و بلیت فروشی برنامه در ایران کنسرت انجام خواهد شد.

 

کنسر موسیقی عماد طالب زاده در تهران

  • عماد طالب زاده

عماد طالب زاده نیز از این قاعده مستثنی نیست،خواننده ای که پس از 5 سال حضور در عرصه موسیقی برای اولین بار در 1 دی و به همت شرکت رویال هنر درسالن میلاد به روی صحنه خواهد رفت.

 

حال خوب سالن میلاد با اجرای بابک جهانبخش

  • بابک جهانبخش

بابک جهانبخش خواننده با احساس و پرطرفدار موسیقی پاپ نیز در دومین روز از زمستان 95 میزبان علاقمندان به موسیقی پاپ در سالن میلاد است.طرفداران این خواننده میتوانند برای تهیه بلیت به سامانه اکسیرکنسرت www.ExirConcert.com مراجعه نمایند

 

کنسرت بنیامین بهادری در تهران.

  • بنیامین بهادری

بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ که این روزا مشغول اکران فیلم سینمایی «سلام بمبئی» است در 5 دی ماه میزبان علاقمندان به این سبک از موسیقی پاپ است.بلیت های این کنسرت از طریق سامانه ایران کنسرت به فروش خواهد رسید.

 

کاکوبند سالن میلاد را کوبید

  • کاکوبند

گروه تلفیقی کاکوبند هم که این روزها اجراهای پرطرفداری را به روی صحنه می برد نیز در 6 و 7 دی ماه در سالن میلاد به روی صحنه خواهد رفت.

 

کنسرت پازل بند

  • پازل بند

پازل بند (علی رهبری و آرین بهاری) که چند سالی است در عرصه موسیقی پاپ فعالیت دارند نیز برای اولین بار در تهران به روی صحنه خواهند رفت.این گروه موسیقی که پیش تر تنظیم قطعه جدید محسن یگانه یه نام وابستگی را برعهده داشته است قرار است با اجرای قطعات جدید خود در سالن میلاد به اجرای برنامه بپردازد.بلیت فروشی این کنسرت نیز از طریق ایران کنسرت انجام خواهد شد.

 

 

پایان /.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید