بازگشت شادمهر عقیلی به کشور , شایعه یا حقیقت ؟؟؟

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی _ آرمین اسرافیلی : پس از انتشار اخباری مبنی بر بازگشت خواننده به لس آنجلسی یعنی شادمهر عقیلی به کشور و جنجال های بدنبال داشته اش پس از پیگیری های مکرر به نتایج نه چندان مطلوبی رسیدیم که باز هم معلوم نشد که بعضی چه میگویند؟ و بعضی دیگر چه؟

داود ناقور (خواننده، بازیگر و از صمیمی ترین دوستان شادمهر عقیلی) در دو هفته گذشته با انتشار چند پست در صفحات شخصی اش، از دیدار و برخی درخواست های تیم فوتبال موسیقی و هنرمندان از «سید حسن خمینی» پرده برداشته و خواستار پیگیری ماجرای بازگشت شادمهر عقیلی به ایران شده است.

خبر غافلگیر کننده دیگری که ناقور داد این بود که :«هنوز کسی نمی داند که فیلمنامه «پر پرواز ۲» با داستان دو خطی بازگشت شادمهر به ایران تدوین شده و برای گرفتن مجوز به سازمان سینمایی ارسال شده است. من خیلی کارهای دیگر هم انجام داده ام ولی واقعا دوست ندارم مثل خیلی های دیگر از آب گل آلود برای معروفیت خودم ماهی بگیرم. بستر سازی ها انجام می شود و این پروژه در حال حرکت رو به جلوست. خیلی باید محتاط و با استراتژی پیش رفت و امیدوارم مسئولین مملکتی هم با نگاهی ارزشی و بزرگ منشانه، حالا که جهان بواسطه توافقات ۱+۵ ایران را پذیرفته اند و وجهه کشورمان در مجامع بین المللی بعد از هشت سال فاجعه بار، بار دیگر در حال ترمیم است، کمی هم به هنرمندان با نگاهی بزرگ منشانه بنگریم و زمینه بازگشت آنهایی که در همه این سالها رزومه ای مثبت و به دور از رفتارهای خاص سیاسی و فرهنگی داشته اند، را مهیا سازیم.»

پس از مشاهده این اخبار و اطلاعات پیگیری از مسئولین هنری وزارت ارشاد اسلامی لازم شد که فرزاد طالبی سرپرست دفتر موسیقی گفت: هنوز در این رابطه با ما صحبتی نشده است و اگر قرار باشد به عنوان بازیگر و خواننده فیلم سینمایی حضور داشته باشد، از لحاظ مجوز ارتباطی به حوزه دفتر موسیقی ندارد. اگر قطعاتی که در فیلم استفاده می‌شود بخواهد به صورت آلبوم منتشر شود، در آن زمان می‌توانم اظهار‌نظر کنم.
خسرو معصومی کارگردان فیلم سینمایی پر پرواز نیز دراین باره گفته است که : قرار نیست فیلم «پر پرواز ۲» را بسازم و هیچ طرحی از طرف من به سازمان سینمایی ارائه نشده است. و من از ساختن «پر پرواز۱» هم پشیمان هستم چه برسد به اینکه بخواهم «پر پرواز۲ » را بسازم.»

وی گفت: «بعید می دانم که اجازه بازگشت شادمهر عقیلی به ایران داده شود و تمام صحبت های انجام شده درباره پر پرواز را تکذیب می‌کنم.»

 index1

اشتراک گذاری :

1 دیدگاه

پاسخ دهید