بازگشت حسین استیری پس از ده سال

اشتراک گذاری :

حسین استیری خواننده قدیمی موسیقی پاپ، پس از سال‌ها با آلبومی جدید و جوان پسند بازگشت.آلبوم«احساس خاص» با صدای حسین استیری با فضایی متنوع و مدرن به زودی منتشر خواهد شد.
تهیه کننده این البوم اقای مسروح جعفر پور در  این باره می‌گوید: «فضای آلبوم بسیار جوان پسند، مدرن و به روز است. ملودی ها و تنظیم ها در فضایی اکتیو و متفاوت از جریان غالب بازار انتخاب شده اند. در این مسیر از حضور نیما صرافی‌مهر و دوستان دیگر استفاده شد تا به فضای متفاوتی برای آلبوم برسیم. ما می‌دانیم که امروز انتشار آلبوم اگر فضای متفاوت و جدیدی نداشته باشدو از جنس زمانه نباشد، چقدر کار اشتباهی است و به همین دلیل برای ساخت آلبوم، با انرژی بسیار، ایده‌های نویی پیدا کردیم.»
نیما و پویا صرافی‌مهر از گروه کاکوبند ملودی‌های و تنظیم‌های بخش اصلی آلبوم را به عهده داشته‌اند. فرزاد فرومند، خواننده و آهنگساز قدیمی موسیقی پاپ نیز در این آلبوم دو قطعه دارد. نام فریدون آسرایی نیز در میان ترانه‌سرایان آلبوم دیده می‌شود.

حسین استیری که پس از آلبوم «مجرم» نزدیک به یک دهه از عرصه موسیقی دور شده بود و بیشتر به فعالیت‌های مدلینگ می‌پرداخت از سال گذشته با  انتشار چند   تک آهنگ، حضور جدی‌اش در موسیقی را اعلام کرد.
آلبوم «احساس خاص» از سوی شرکت تصویر دنیای هنر به بازار عرضه خواهد شد.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید