بازار کنسرت های موسیقی داغ تر از همیشه

اشتراک گذاری :
برنامه کنسرت های تهران

به گزارش رادیو پارسی برنامه های کنسرت هایی که تاکنون از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون موفق به دریافت مجوز کرده اند و قطعی می باشد به شرح زیر می باشد ;

 

«محسن یگانه»

محسن یگانه خواننده جوان و خوش صدای کشورمان در تاریخ ۱۰ دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه خواهد رفت که قیمت های این کنسرت از ۳۵ تا ۱۱۵ هزار تومان مشخص و در سامانه ایران کنسرت به فروش می رسد.

 

«رضا صادقی»

خواننده آلبوم “فقط گوش کن” نیز در تهران و تربت حیدریه به دیدار هواداران خود خواهد رفت . وی ۷ دی ماه در تربت حیدریه، سالن شهدای ۹ دی و در ۲۷ آذر ماه در تهران، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی میزبان هواداران خود خواهد بود.رضا صادقی نیز به زودی آلبوم اینترنتی خود را به نام«شب بارونی» منتشر خواهد کرد که از رسانه رادیو پارسی به هواداران این خواننده اطلاع رسانی خواهد شد.

 

«محمد علیزاده»

محمد علیزاده خواننده فعال و محبوب موسیقی پاپ ایران که در حال تهیه آلبوم خود است در تاریخ های دوم و سوم دی ماه در شهر تهران و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به دیدار دوستدارانش خواهد رفت.

 

«بابک جهانبخش»

بابک جهانبخش خواننده موسیقی پاپ نیز در ۲۴ و ۲۵ دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه میلاد کنسرت برگزار می‌کند و قیمت بلیت‌های آن از ۴۰ تا ۱۰۰ هزار تومان است.جهانبخش نیز در حال تهیه چند تک قطعه است که به زودی از رسانه رادیو پارسی منتشر خواهد شد.

 

«بنیامین بهادری»

بنیامین بهادری خواننده جوان و با استعداد کشورمان که تور کنسرت های خارج از کشور خود را پیش از ماه محرم و صفر به پایان رساند در جدیدترین اجرای صحنه ای خود ۲۸،۲۹ دی ماه در تالار انتظار شهر کرمانشاه به روی صحنه خواهد رفت.

 

«فریدون اسرایی»

فریدون آسرایی طی تاریخ ۹ بهمن ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی شهر تهران به روی صحنه خواهد رفت که بلیت های این کنسرت از طریق سایت ایران کنسرت به فروش می رسد.

 

«امید جهان»

امید جهان خواننده جوان و جنوبی موسیقی پاپ کشورمان، طی تاریخ ۱۹ دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه تهران به روی صحنه خواهد رفت و این اجرا اولین کنسرت رسمی وی در تهران است.

 

«حجت‌ اشرف‌ زاده»

حجت‌ اشرف‌ زاده پس از موفقیت آلبوم «ماه و ماهی» با نگاهی متفاوت در ترانه هایش، تصمیم به اجرای زنده در برج میلاد را گرفته است.وی ۱۵ دی برج میلاد تهران را برای میزبانی از علاقه‌مندان خود انتخاب کرده است.

 

«حمید عسکری»

حمید عسگری خواننده آلبوم “ازعشق” در حال اخذ مجوز نهایی برای برگزاری کنسرت‌ در دی ماه است.

حمید عسگری ۷ دی ماه سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران را پیش از اخذ نهایی مجوز برای دیدار با مخاطبان خود انتخاب کرده است.

 

«امید حاجیلی»

امید حاجیلی خواننده پرانرژی موسیقی پاپ هم دی ماه را برای دیدار با هواداران خود انتخاب کرده و با اجرای متفاوت خود فضایی شاد را برای طرفداران خود ایجاد خواهد کرد.

امید حاجیلی ۱ دی ماه در تهران، نمایشگاه بین‌المللی سالن میلاد میزبان دوستداران خود خواهد بود.

 

 

منبع: رادیو پارسی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید