«باران عشق» در تالار وحدت/ کنسرت ناصر چشم آذر برگزار شد

اشتراک گذاری :
«باران عشق» در تالار وحدت/ کنسرت ناصر چشم آذر برگزار شد
کنسرت «باران عشق» با اجرای آثار «ناصر چشم آذر» و ارکستر همراهش برگزار شد.
 
به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی این آهنگساز بنام، طی دو شب،۱۸ و ۱۹ مرداد با همراهی ارکستری بزرگ در تالار وحدت تهران روی استیج رفت و آثار خاطره‌انگیزش را  به اجرا درآورد. در این کنسرت که به همت موسسه «آوای دوران» به تهیه‌کنندگی «رسول ترابی» برگزار می‌شد، «مانی رهنما» به عنوان خواننده میهمان قطعاتی را اجرا کرد.
 
در بخش اول این کنسرت، قطعاتی از آلبوم خاطره‌انگیز «باران عشق» اجرا شد. «باران عشق» ، «انتظار»، «شور عشق» و «خواب»، آثار بی‌کلامی بودند که در این بخش به اجرا درآمدند. قطعه «خواب» به زنده‌یاد «عباس کیارستمی» تقدیم شد.
 
بخش دوم کنسرت به اجرای قطعاتی از موسیقی فیلم‌ها اختصاص داشت. در این بخش موسیقی فیلم‌ و سریال‌های تاراج (اثر ایرج قادری)، قارچ سمی (اثر رسول ملاقلی‌پور)، قصه‌های مجید (اثر کیومرث پوراحمد) به اجرا درآمد و سپس قطعه‌ای ترکیبی از موسیقی «هامون»، «خواب و بیدار» و «اجاره‌نشین‌ها» اجرا شد.
 
سومین بخش این کنسرت با اجرای قطعه بی‌کلام «باران شادی» آغاز شد و سپس یک رنگ آذری به اجرا درآمد. سپس نوبت به اجرای قطعه پرطرفدار «سوغاتی» رسید.
 
در ادامه «مانی رهنما» به دعوت ناصر چشم آذر روی استیج آمد تا چهارمین بخش از کنسرت که به قطعات باکلام اختصاص داشت اجرا شود. «زائر»، «هجرت» و «خلوت» اجرا شد و در پایان نوبت به اجرای قطعه پرطرفدار «خدای آسمون‌ها» رسید؛ قطعه‌ای که در هر دوشب کنسرت به درخواشت حضار دو بار اجرا شد.
 
فرهاد قائمیان، حمید گودرزی، حامی، بابک صحرایی، علی موثقی، علی معصومی، رضا تاجبخش، اعضای گروه سون، رسول صدیق و… از میهمانان این برنامه بودند.
 
اشتراک گذاری :

پاسخ دهید