اولین چراغ کنسرت های شهریار روشن شد

اشتراک گذاری :

به گزارش رادیو پارسی ، محمد علیزاده خواننده محبوب موسیقی پاپ کشورمان در جدیدترین اجرای صحنه ای خود  در سالن شهید رهنما شهرستان شهریار به روی صحنه خواهد رفت.

 

خواننده قطعه «همینی که هست» پس از اجرای موفق خود طی شش سانس در ۲،۳ و ۴ دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی این بار میهمان این شهرستان خواهد بود تا بار دیگر شبی خاطره انگیز برای هوادارانش رقم بزند.

 

این کنسرت در تاریخ ۲۵ دی ماه و طی دو سانس در سالن « شهید رهنما » و به همت گروه فرهنگی هنری « میم » برگزار خواهد شد. روبط عمومی گروه « میم » در مورد این کنسرت اظهار داشت : « بعد از گذشت دقیقا یک سال بار دیگر افتخار این را داریم که میزبان محمد علیزاده عزیز و گروهش باشیم . برای اخذ مجوز این کنسرت زحمات زیادی کشیده شده است و مسئولین شهرستان شهریار در این امر ما را بسیار یاری نمودند . از فرماندار شهریار ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، فرماندهی نیروی انتظامی و اداره اماکن این شهرستان کمال تشکر را داریم که در هرچه بهتر برگزار شدن این کنسرت ما را یاری نمودند.

 

وی در ادامه تصریح کرد : برای این کنسرت برنامه های ویژه ای را تدارک دیده ایم و مطمئنا مخاطبین از تماشای این اجرا لذت خواهند برد.مردم شهریار مردمی بسیار خوب و هنردوست هستند که در تمامی برنامه هایی که گروه «میم» در این شهر برگزار کرده است به خوبی با ما همکاری کردند . این بار هم مطمئن هستیم که با کمک و استقبال این مردم عزیز برنامه ای درخور شان و شخصیت آن ها را برگزار خواهیم کرد »

 

گفتنی است که این اولین مجوز صادر شده از کنسرت های شهرستان شهریار می باشد و هنرمندانی چون ; مهدی احمدوند و سامان جلیلی در انتظار صدور مجوز از دفتر موسیقی اداره ارشاد این شهرستان می باشند.

 

علیزاده در این کنسرت قطعاتی چون : «کجا میری» ، «همینی که هست» ، «هواتو کردم» ، «احساسی که به تو دارم»، «زخم»، «حس آرامش»، «کجا می‌ری؟»، «بی‌حوصله»، «شهر باران»، «فکرشم نکن»، «دل بی تو غم زده» ، «غم دنیاست»، «می‌شه نگام کنی» ،  «سرزنش»، «برگرد» و… را با هوادارانش همخوانی خواهد کرد.

 

علاقمندان برای حضور در این کنسرت میتوانند به سامانه ایران کنسرت مراجعه و نسبت به دریافت بلیط اقدام نمایند.

 

 

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده: حمید جان بزرگی

عکس: شاهین دلیوند/موسیقی ما

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید