اولین سالگرد درگذشت مرتضی پاشایی

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی-آرمین اسرافیلی :  برگزاری سالگرد درگذشت خواننده جوان و محبوب کشورمان مرتضی پاشایی در روز جمعه ۲۲ آبان ماه در مسجد امیرالمومنین واقع در بلوار مرزداران تهران قطعی شد شایان ذکر است که «مرتضی پاشایی» پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری سرطان، صبح روز جمعه ۲۳ آبان ماه در بیمارستان بهمن شهر تهران درگذشت.

در آستانه اولین سالگرد درگذشت «مرتضی پاشایی» خواننده فقید موسیقی پاپ کشورمان، پروانه فعالیت مؤسسه فرهنگی و هنری «مرتضی پاشایی» از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر و «ناصر پاشایی» پدر این خواننده به‌عنوان مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره مؤسسه معرفی شد.

آلبوم «یکی هست» و «اسمش عشقه»،دو آلبوم رسمی و مجوزدار این خواننده از صبح امروز با طراحی و بسته بندی جدید روانه بازار موسیقی کشور شده است تا در آستانه سالگرد درگذشت این خواننده بار دیگر صحبت‌ها و حرف و حدیث های فراوانی درباره انتشار این آثار در فضای مجازی شکل بگیرد.

این دو آلبوم با بسته بندی جدید و به گفته مسئولین «پخش دنیای هنر» با ۵۰ درصد تخفیف در بازار توزیع شده است.

گفتنی است که موزیک ویدئوی قطعه نامه از ساخته های اخیر مرتضی پاشایی با صدای ایمان ابراهیمی و ترانه مهرزاد امیرخانی و تنظیم حامد برادران به کارگردانی حمید سحری در روز پنجشنبه ۲۱ آبان ماه منتشر خواهد شد.

 

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید