امیر تتلو با دراکولا وارد میشود

اشتراک گذاری :

امیرحسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو که چندی پیش نمآهنگ انرژی هسته ای را منتشر کرده بود طی انتشار پُستی در اینستاگرام اعلام کرد که پس از رایزنی با باشگاه فوتبال استقلال از ایران خواهد رفت.

این پست به حدی واکنش داشت که تتلو پس از دقایقی این پست را از صفحه شخصی خود حذف کرد.

امروز نیز با رضا عطاران طی خبری اعلام کرد که امیرحسین مقصودلو به فیلم سینمایی “دراکولا” پیوسته است و قرار است که چند کلیپ برای این فیلم سینمایی بسازد.

پس از این خبر تتلو در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت : بچه ها یه خبرى راجع به همکاریه منو آقا رضا عطاران پخش شده که “حقیقت نداره” !! البته من باعث افتخارم هست با ایشون کار کنم و واقعا طرفدار کاراشون هستم و یه صحبتایى هم کردیم با هم اما خوب هنوز هیچى معلوم نیست و حتى معلوم نیست که من اجازه ى کار داشته باشم یا نه !! اینه که لطفا به این شایعه پر و بال ندین و فیلم جدید دوستان رو وارد حاشیه نکنید چون ما که دیدین شانس نداریم یهو یه مشکلى خدایى نکرده واسه فیلم پیش میاد و میوفته گردن ما !! خدا رو خوش نمیاد واسه کارشون زحمت کشیدن.

در «دراکولا» لوون هفتوان، ویشکا آسایش، سیامک انصاری، ژاله صامتی، لیلا بلوکات، امید روحانی، محمود نظر علیان، نیما راد، عباس محبوب، صادق حسنی، فروغ لسانی، فریده گل محمدی، محمدعدالت زاده، ژیلا دائی، علی مهربانی، محمود بیاتی، علی دوریش، سپیده جمالزاده و بازیگران خردسال سوگل محرابی و آرش دوست محمدی به ایفای نقش می پردازند.

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید