امید حاجیلی در سالن میلاد به روی صحنه رفت

اخبار جدید | موسیقی

امید حاجیلی در آخرین شب از مرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه به روی صحنه رفت.

به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی ، این خواننده که چند صباحی است آلبوم خود را با نام «حاجیلیتو» روانه بازار کرده بود با اجرای قطغات این آلبوم در چهارمن تمدید کنسرتش به استقبال هوادارانش رفت.

امید حاجیلی در این کنسرت به اجرای قطعات «اى داد»، «رفتم از دست»، «بمب عشق»،«تردست»،  «وقت گل نی»، «واى واى»،«باريكلا»،«حالا حالا» و «ربابه» پرداخت و علاوه بر آن قطعه «نقش جمال»را که قطعه مشترکش با ناصر عبدالهی را برای زنده نگاه داشتن یاد آن هنرمند فقید برای حضار اجرا کرد.

این اجرا برای پنجمین بار در ۳۱ شهریور تمدید شد.

لازم به ذکر است این کنسرت که با توانمنده شرکت رویال هنر پارس و به تهیه کنندگی پویا زارع فرد و مجید عبدی برگزار شد بود به دلیل استقبال بی نظیر هنر دوستان در ۳۱ شهریور ماه برای پنجمین بار تمدید شد .

اعضای این کنسرت عبارت اند از: انوشیروان تربتی، حسين شريفى، رامین زواری، مسعود پهلوان، مجيد برومند، ارشام غفورى، آرش صميمى، محمد مرتضوى، مهدى گل‌كرمى، احسان عبدى‌پور، امير عبدى پور،سامان علوى، رضا اسدالهى، عرشيا والى، حسن فراهانى، محسن خاش و اكبر شهريارى .

 

دانیال زنگنه

شناخت سطحی من در حوزه خبر " هنر " مرا به این نیاز رساند که در سال های اخیر فعالیت حرفه ای تری در این راستا داشته باشم تا با اهالی این بخش خلا های موجود را بر طرف کنیم ...

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *