امشب یادآور اولین کنسرت من است / مازیار فلاحی عشق را به سالن میلاد آورد

اشتراک گذاری :
امشب یادآور اولین کنسرت من است / مازیار فلاحی عشق را به سالن میلاد آورد

مازیار فلاحی خواننده با احساس موسیقی پاپ کشورمان در جدیدترین اجرای صحنه ای خود ۳ مرداد ماه ۱۳۹۵ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار موسیقی رادیو پارسی ، خواننده آلبوم «ماه هفتم» با استقبال هوادارانش به روی صحنه رفت و به اجرای قطعات منتخبی از آثار خودش پرداخت.

مازیار فلاحی که با ظاهری متفاوت تر از همیشه به روی صحنه آمده بود ابتدا به اجرای قطعه مربوط به سریال «قلب یخی» پرداخت و در توصیح این قطعه گفت: این قطعه برای تیتراژ فصل اول سریال قلب یخی است،من آلبوم قلب یخی را مدیون پیمان عباسی هستم این دوستی ما تا فیلم سینمایی «یادم تو را فراموش» هم ادامه داشت و بعد از آن «پیمان عباسی» را به هوادارانش معرفی کرد.«عکس یادگاری» ، «فرض محال» ، «دروغه» ، «بوسه تیغ» از جمله قطعات اجرا شده در این بخش از کنسرت بودند.

امشب یادآور اولین کنسرت من است / مازیار فلاحی عشق را به سالن میلاد آورد

 

  • اجرای قطعه «میرسم به تو»

مازیار فلاحی پیش از اجرای این قطعه گفت :«این قطعه کاور از یک قطعه لاتین است که من همیشه با خود زمزمه میکردم و از «علی ثابت قدم» خواستم با توجه به مفهوم ترانه اصلی ، ترانه ای برای من روی آن ملودی بنویسد و «میلاد بهشتی» نیز به بهترین شکل ممکن آن را تنظیم کرد و سپس به معرفی این دو هنرمند پرداخت.

پس از قطعه «میرسم به تو» ، نوبت به قطعه ای پر طرفدار رسید،«رویای واقعی» با استقبال و همخوانی بی نظیر حاضرین در سالن همراه شد.

کنسرت مازیار فلاحی

  • اجرای دو اهنگ جدید با پیانو

پس از وقفه ای کوتاه مازیار فلاحی دو قطعه جدید و منتشر نشده را اجرا کرد و از انتشار این قطعات در آلبوم جدید خود خبر داد.«استرس» و «همین کافیه» نام این دو قطعاتی بودند که مازیار فلاحی با پیانو اجرا کرد و پس از آن نیز به ترتیب قطعات : «ماه هفتم» ، «بانوی خیال» ، «قربون مست نگاهت» ، «اخرین نفس» ، «تورو دوست دارم» ، «تاب گیسو» ، «لیلا» و «دروغه» اجرا شد.

در رادیو پارسی بخوانید: مازیار فلاحی اولین اجرای خودش را در نوروز ۹۵ در برج میلاد سرانجام رساند

پیمان عباسی ، علی ثابت قدم ، معصومه کریمی ، گروه نیمانی و خشایار فلاحی از مهمانان ویژه این کنسرت بودند.

لازم به ذکر است که این کنسرت با شکوه به همت موسسه فرهنگی هنری «آوای فروهر»  به مدیریت برادران حاتم پور برگزار شد و در ادامه لازم است از آقای میلاد حسینی مدیر روابط عمومی و عوامل حراست سالن میلاد بابت همکاری بی دریغشان صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

شما در ادامه میتوانید عکسهای «مهدیه بهامین» را از این کنسرت تماشا کنید:

 

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید