الهام چرخنده و مستند و افق و داستان بی پایان

اشتراک گذاری :
الهام چرخنده و مستند و افق و داستان بی پایان

الهام چرخنده پس از حاشیه های مصاحبه اش با رضا رشیدپور دستگیر شده و پخش چادر ها اینبار روز های پایانی تابستان را به کارگردانی مستندی با مضمون شهدای اقلیت می گذراند.

به گزارش گروه سینما و تلوزیون رسانه هنر رادیوپارسی خانه مستند انقلاب اسلامی  مستند «از زمین تا بهشت » را با مضمون زمانه و زندگی شهدای اقلیت و همسران و خانواده و اطرافیان ایشان که در هشت سال دفاع مقدس به شهادت رسیده اند در دست تولید دارد.

الهام چرخنده که به عنوان کارگردان در تولید این برنامه حضور و نقش دارد در صحبتی راجع به این مستند گفت «با توجه به آن که اطلاعات کاملی در خصوص شهدای اقلیت و بازماندگان ایشان موجود نبود، تولید این مستند تحقیقات و پژوهش گسترده‌ای لازم داشت و ما حدود یک سال برای تحقیقات این مستند وقت صرف کرده‌ایم. اکنون می‌توان گفت این مستند به لحاظ تحقیقات و جامعیت اطلاعات در نوع خود یک اثر منحصر به فرد است.»

همچنین چرخنده در رابطه با تولید و بحث های جانبی مستند تصریح کرد « این مستند در ۱۰ قسمت تولید شده است و در حال حاضر آخرین مراحل فنی تولید را می‌گذراند و فعلاً در حال تکمیل صداگذاری و تدوین مجموعه هستیم.» که الهام چرخنده پخش از شبکه مستند را نوید داد.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید