الهام چرخنده و مستند و افق و داستان بی پایان

اخبار جدید | سینما و تلوزیون | گزارش

الهام چرخنده پس از حاشیه های مصاحبه اش با رضا رشیدپور دستگیر شده و پخش چادر ها اینبار روز های پایانی تابستان را به کارگردانی مستندی با مضمون شهدای اقلیت می گذراند.

به گزارش گروه سینما و تلوزیون رسانه هنر رادیوپارسی خانه مستند انقلاب اسلامی  مستند «از زمین تا بهشت » را با مضمون زمانه و زندگی شهدای اقلیت و همسران و خانواده و اطرافیان ایشان که در هشت سال دفاع مقدس به شهادت رسیده اند در دست تولید دارد.

الهام چرخنده که به عنوان کارگردان در تولید این برنامه حضور و نقش دارد در صحبتی راجع به این مستند گفت «با توجه به آن که اطلاعات کاملی در خصوص شهدای اقلیت و بازماندگان ایشان موجود نبود، تولید این مستند تحقیقات و پژوهش گسترده‌ای لازم داشت و ما حدود یک سال برای تحقیقات این مستند وقت صرف کرده‌ایم. اکنون می‌توان گفت این مستند به لحاظ تحقیقات و جامعیت اطلاعات در نوع خود یک اثر منحصر به فرد است.»

همچنین چرخنده در رابطه با تولید و بحث های جانبی مستند تصریح کرد « این مستند در ۱۰ قسمت تولید شده است و در حال حاضر آخرین مراحل فنی تولید را می‌گذراند و فعلاً در حال تکمیل صداگذاری و تدوین مجموعه هستیم.» که الهام چرخنده پخش از شبکه مستند را نوید داد.

امین غلامی

نویسندگی من از کار خبر ، از درد صراحت آغاز شد که حقایق بین ما بیان شود. ذهن و فکر ، درک و مطالعه از دغدغه های زندگی اجتماعی من است. گاه با لنز دوربینم،گاه با قلم ...

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *