اعطای نشان درجه یک هنری به حامی تکذیب شد

اشتراک گذاری :

به گزارش رادیو پارسی ،  در پی انتشار خبر اعطای نشان درجه یک هنری به حامی از سوی دفتر موسیقی وزارت ارشاد در برخی سایت ها و رسانه ها روابط عمومی این دفتر با صدور بیانیه ای این خبر را تکذیب کرد.

 

در این تکذیبیه آمده است : اعطای نشان درجه یک هنری به هنرمندان اساس توسط دفتر موسیقی انجام نمی پذیرد و شورای موسیقی این دفتر کیفیت اجراهای موسیقی را درجه بندی می کند. به این ترتیب از نظر این شورا ممکن است اجرایی واجد شرایط درجه یک باشد و اجرای دیگری از همان خواننده و یا گروه کیفیت لازم را برای احراز عنوان درجه یک نداشته باشد.

در این بیانیه آمده است : وی نیز برای اجرا در تالار وحدت تقاضا داشته که شورای موسیقی آن را واجد شرایط اجرا در این تالار تشخیص داده و این به معنای اعطای نشان درجه یک هنری به وی نیست.

 

لازم به ذکر است که پیش از تکذیب این خبر توسط دفتر موسیقی اصلاحیه ای توسط یاشار درفشه منتشر شد که به شرح زیر است ; 

 

از آنجا که عملیات اجرایی ثبت و اخذ مجوزهای لازم برای گروه جدید نوازندگان حامی به اسم گروه موسیقی «حامی» و همچنین اخذ مجوزهای کنسرت هشتم دی ماه توسط مدیر اجرایی یاشار درفشه انجام گرفته است و به نقل از یاشار درفشه گروه مذکور دارای نشان درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد و درج این خبر در رسانه ها اشتباهی کوچک در یک کلمه بوده است که این اشتباه توسط یاشار درفشه صورت گرفته است که به جای «مدرک درجه یک هنری» ، «نشان درجه یک هنری» را عنوان کرده بودند.

 

 

منبع: رادیو پارسی

 

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید