اصغر فرهادی خود فروشنده را آغاز کرد

اخبار جدید | سینما و تلوزیون | گزارش

اصغر فرهادی برای دومین بار پس از بازگشتن از کن در مراسم فیلم فروشنده به میان خبرنگاران آمد و صحبت هایی درباره فروشندگی فروشنده کرد.

به گزارش گروه سینما و تلوزیون رسانه هنر رادیوپارسی اصغر فرهادی کارگردان فیلم فروشنده قبل از آغاز این فیلم گفت « خیلی خوشحالم که بار دیگر شما را از نزدیک می‌بینم و امروز برای اولین نمایش مردمی فیلم در کنار شما هستم و من قدر این لحظات را می‌دانم.»
فرهادی در ادامه صحبت های خود علاوه بر تشکر های خود ادامه داد « تماشای فیلم در این ساعت صبح اتفاق نادری و در هیچ کجای دنیا رخ نمی‌دهد و رابطه‌ای که مردم با فیلم‌ها در سینمای ایران پیدا می‌کنند خاص کشور ایران اس، مردم همیشه به من و فیلم‌های من محبت داشتند و رابطه خوبی با فیلم‌ها برقرار کردند و امیدوارم این رابطه با فیلم فروشنده نیز برقرار شود و حضور آنها در این ساعت نشان می‌دهد که با فیلم رابطه دارند.»

فرهادی با اعلام نمایش فیلم آرزوی موفقیت برای فیلم کرد که طبق پیش بینی ها این اتفاق حتمی است اما کارهای حاشیه ای مانند گرانی بلیط این فیلم از نکات منفی است ولی امتیاز IMDB برای این فیلم نشان دهنده قدرت آن است که خوشحالی فرهادی نشان دهنده اعتماد به نفس او بود  و ابراز امیدواری برای شکل گیری فضای گفت‌وگو بین مردم درباره موضوع آن  آخرین صحبت او میان مردم در یاد همه حضار ماند.

امین غلامی

نویسندگی من از کار خبر ، از درد صراحت آغاز شد که حقایق بین ما بیان شود. ذهن و فکر ، درک و مطالعه از دغدغه های زندگی اجتماعی من است. گاه با لنز دوربینم،گاه با قلم ...

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *