از عشق مجوز گرفت

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – حمید جان بزرگی : حمید عسگری ضمن اعلام اینکه این اثر چهار خرداد ماه در سراسر کشور انتشار خواهد یافت، افزود: آلبوم  از عشق  نتیجه ۱۰ سال فعالیت من در عرصه موسیقی پاپ است.

وی ضمن بیان اینکه موسیقی پاپ کشور به شدت دچار تکرار شده است، بیان کرد: در این آلبوم سعی کردم نسبت به آلبوم های قبلی فضای جدید و متنوع تری داشته باشم و تکرار در آن اتفاق نیفتد. در کل از این آلبوم راضی هستم.

حمید عسگری افزود: در این آلبوم از کار ترانه سراهای حرفه ای استفاده شده همچنین ملودی های آن جدید است و افراد مختلف آهنگسازی و تنظیم آن را انجام داده اند.

این خواننده درباره نامگذاری آلبوم گفت: شعار دوره یازدهم ریاست جمهوری تدبیر و امید است من هم می خواستم اسمی انتخاب کنم که انرژی مثبت به مردم بدهد.

حمید عسگری در روز های ۱ خرداد با اجرای قطعات آلبوم  و ۲۳ مرداد نیز با اجریا آلبوم از عشق در تهران به روی صحنه می رود.

این آلبوم صوتی در ۱۲ قطعه به آهنگسازي حمید عسکری، مهدی دارابی، حسین قربانپور و حمید فریزند تهیه شده است. تنظیم آن را پوریا حیدری، جهان مسعودی، شهاب اکبری و کوشان حداد با اشعاری از کاظم موسوی، علی بحرینی، حمید فریزند، حمید عسکری، امیر بذرافشان، امیر بامشاد،کاظم موسوی، علی ایلیا، علی عباسی و حمید فریزند عرضه شده است.

مجوز انتشار این اثر برای  شرکت فرهنگی -هنری آوا نوای سل فا، صادرشده است.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید