اجرای موفق زانیار خسروی در تهران

اشتراک گذاری :

 

رادیو پارسی – آخرین کنسرت خواننده جوان پسند موسیقی پاپ «زانیار خسروی»، ۷ اسفند ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

 

زانیار خسروی اواخر سال ۹۲ موفق به اخذ مجوز از دفتر موسیقی وزارت ارشاد اسلامی شد و بعد از آن تور کنسرت هایش را آغاز کرد. وی در این مدت توانست در بسیاری از شهر های ایران کنسرت برگزار کند و مخاطبان زیادی را جذب کند. سبک خاص و استایل خواندنش متفاوت با دیگر خوانندگان پاپ بود و همین امر باعث می شود استقبال زیادی از کنسرت هایش شود.

 

«فکر بکر»، «تو نباشی»، «چشمای رویایی»، «حس کمیاب»، «دستی دستی»، «امید دارم هنوز»، «هی تو»، «تو اگه بخوای»، «ریسک»، «طفره نرو» ،«زود گذشت»، «بدون تو»، «دو راهی» و «هیپنوتیزم» قطعاتی بود که زانیار خسروی در این شب اجرا کرد.

 

شروین شهبازیان، امین راد، امید فرهودنیا، محمدرضا رهنما و محسن کامران جم اعضای ارکستر زانیار را تشکیل می دادند.

 

حاشیه ها:

– برای قطعه «هی تو» ویدیویی توسط «علی قاضی زاده» با حضور زانیار خسروی و امید فرهودنیا ساخته شده بود.

 

– همراهی و هیجان تماشاگران در این کنسرت از بارز ترین نکات بود که لحظه ای صدای جمعیت و همراهیشان قطع نمی شد تا جایی که سیروان خسروی قسمت هایی از اجرای تماشاگران را فیلم گرفت.

 

– از ابتدا تماشاگران یک صدا سیروان خسروی را صدا می زند تا زانیار خسروی به متفاوت ترین حالت برادرش را معرفی کند. زانیار خسروی: دوست خوبم در سالن حضور دارد که آخرین همکاری ما به سال  ۹۱ و قطعه «بدون تو» برمی گردد. سیروان خسروی را تشویق کنید.

 

– بعد از معرفی اعضای ارکستر، زانیار خسروی از مردم خواست تا خواننده گروه را هم تشویق کنند.

 

– در انتهای کنسرت با رای گیری که برای ثبت رای تماشاگران باید جیغ می زدند، قطعات «هی تو»، «طفره نرو» و «بدون تو» دوباره خوانده شد

 

– بارها تماشاگران و سیروان از زانیار خسروی خواستند قطعه «دوست دارم زندگی رو» را بخواند که وی با شوخی به برادرش گفت این را نمی خوانم چون قطعه تو معروف می شود و رو به تماشاگران گفت بعد از این قطعه سیروان با من همکاری نکرد و فکر می کنم از این قطعه راضی نیست. بعد از آن ترجیع بند کار را با مردم خواند.

 

– محسن یگانه، علی قاضی زاده و شیلا خداد مهمانان این کنسرت بودند.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید