«آواز شب» دنگ شو برای طرفدارانش

اشتراک گذاری :

به گزارش رادیو پارسی ، اعضای این گروه با سابقه قطعه جدید خود را به مناسبت شب یلدا و پس از مدت‌ ها سکوت تولید و منتشر کرده‌اند. موسیقی این قطعه توسط گروه دنگ‌ شو ساخته شده و شعر این قطعه از سروده‌های «حکیم عمرخیام» است. قطعه جدید «دنگ شو» در حالی‌ منتشر می‌شود که حدود چهار ماه قبل قطعه «باد گناهکار» از این گروه در اختیار مخاطبان قرار گرفته بود. آنها در ادامه چند کنسرت در تهران و شهرستانها داشتند. اما سکوت ناگهانی دنگ‌ شو به ایجاد شایعات زیادی دامن زد.

مدیر برنامه های گروه دنگ شو در پیامی در تایید تلویحی ممنوع‌الکاری دنگ‌ شو اعلام کرد:«تمام برنامه‌ریزی‌ها و تمرینات انجام شده بود تا شب یلدا در تالار وحدت تهران، کنسرت خاطره‌انگیزی در کنار دوستداران دنگ‌شو داشته باشیم. اما متاسفانه به دلیل لج‌بازی عوامل سایت رادیو جوان و خالی‌ نکردن آثار ما از سایتشان موفق به اخذ مجوز نشدیم. از طریق این رسانه از آنها درخواست می‌کنم که ویدئو و قطعه جدید دنگ‌شو را در سایت خود قرار ندهند زیرا ما رضایت نداریم.»

وی در ادامه تصریح کرد : ما همیشه با رسانه‌های مجاز داخلیتعامل داشته‌ایم و از مدت‌ ها قبل تقاضای تخلیه آثارمان از آن سایت را مطرح کرده‌ایم. اما متاسفانه تا کنون نسبت به این امر اقدام نکرده‌اند. مرجع اطلاع‌ رسانی اخبار و آثار ما، رسانه‌های رسمی داخلی هستند و ارتباطی با رسانه‌های غیرمجاز نداریم. امیدوارم که با مساعدت مسئولین، مشکلات به زودی حل شود و بتوانیم دوباره با دوستان دنگ‌شو دیدار داشته باشیم.

شما در ادامه میتوانید این قطعه را از رادیو پارسی گوش دهید و یا در صورت دلخواه این قطعه را دانلود نمایید ;

 

download-button-fertig1

 

 

نویسنده: محدثه مقدم

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید