پس از سال ها انتظار «منشور» از کاوه یغمایی منتشر شد

اشتراک گذاری :
دانلود آلبوم کاوه یغمایی به نام منشور

پس از سال‌ها دومین آلبوم رسمی «کاوه یغمایی» با نام «منشور» در ایران اجازه نشر گرفت و صبح امروز روانه بازار موسیقی ایران شد.

به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی ، آلبوم «منشور» شامل ۹ قطعه موسیقیایی به نام های «منشور»،«یادش بخیر»،«خاطره بازی»،«۴۸ ساعت»،«زخمی»، «خصوصی»،«شب سرد»،«کوچه» و «تردید» می باشد که آهنگسازی این قطعات را «کوروش یغمایی» و «کاوه یغمایی» بر عهده داشته اند.

ترانه های این آلبوم را نیز «روزبه بمانی»،«میثم یوسفی»،«حسین غیاثی» و «نیلوفر فرزندشاد» سروده اند.

همچنین ضبط تمامی این قطعات در کشور «کانادا» و با همکاری اعضای گروه مشهور «نیکل بک» انجام شده است .«دیوید استیل»،«ساتگین یغمایی» و «نیلوفر فرزندشاد» نیز در این آلبوم به عنوان همخوان با «کاوه یغمایی» همکاری کرده‌اند.

آلبوم پیشین کاوه یغمایی به نام «مترسک» در سال ۱۳۸۲ منتشر شده است

لازم به ذکر است که «دنیل ادیر» نوازنده درامز، «دیوید اسپایدل» نوازنده گیتار باس و «برایان پولسن» نوازنده گیتار الکتریک نیز در این آلبوم با کاوه یغمایی همکاری داشته‌اند.

کاوه یغمایی در ۹ و ۱۰ شهریور ماه در سالن میلاد نمایشگاه به روی صحنه خواهد رفت و علاقمندان میتوانند برای حضور در این کنسرت به ایران کنسرت مراجعه نمایند و نسبت به خرید بلیت های این کنسرت اقدام نمایند.

این آلبوم موسیقی به همت شرکت فرهنگی هنری رویال هنر پارس منتشر و توسط «پخش دنیای هنر» پخش شده است.رسانه رادیو پارسی ضمن تبریک بابت انتشار این آلبوم از علاقمندان و خواشمند است لطفا این آلبوم موسیقی را به صورت اورجینال تهیه نمایند.کاور های «منشور» در ادامه تماشا کنید.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید