آلبوم «نارنجی» با صدای «اردوان سپه پور» منتشر شد !

اخبار جدید

اردوان سپه پور خواننده ، آهنگساز و ترانه سرای موسیقی پاپ در اقدامی عجیب آلبوم خود را به صورت رایگان به دوستدارانش تقدیم کرد.

اردوان سپه پور خواننده ایست که در هفته های گذشته قطعه «ایلار» را برای انتشار در اختیار «رادیو پارسی» قرار داد و حالا پس از اخذ همه مجوزهای لازم، نخستین آلبوم رسمی اش را به دلایل مختلف به صورت رایگان در اختیار دوستدارانش قرار داده است.

وی در ارتباط با این حرکت جسورانه گفت:‌« به جهت اشاعه فرهنگ رعایت قانون کپی رایت و جلوگیری از دانلود غیر قانونی آهنگ ها با کیفیت پایین و سایر مشکلات پخش آلبومهای موسیقی ، تصمیم گرفتم که با هدیه نسخه اصلی کار با کیفیت اورجینال به هوادارانم ، شنوندگان را ترغیب به خریداری نسخه های اصلی و عدم دانلود غیر قانونی آلبوم های موسیقی بنمایم .»

علاوه بر ۵۰۰۰۰ نسخه آلبومی که بصورت رایگان توضیع میگردد ، نسخه های اصلی کار در سایت شخصی اردوان سپه پور به آدرس www.ardavansepahpour.com و سایر سایتهای معتبر و قانونی دانلود موسیقی از جمله سایت‌هایwww.beeptunes.com قرار داده شده است.

دانلود از سایت بیپ تونز download-button-fertig1

 

حمید جان بزرگی

حمید جان بزرگی هستم و حدود 2 سال است که در عرصه هنر و موسیقی فعالیت دارم و هم اکنون نیز به عنوان خبرنگار و نویسنده در رادیو پارسی مشغول به فعالیت هستم .

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *