آلبوم مهدی احمدوند به نام ساعت هفت منتشر شد

141
0
اشتراک گذاری :
دانلود آلبوم مهدی احمدوند به نام ساعت هفت

دومین آلبوم رسمی از مهدی احمدوند خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان صبح امروز منتشر و روانه مارکت موسیقی کشور شد.

به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی ،مهدی احمدوند که چند سالی است به صورت حرفه ای در عرصه موسیقی پاپ فعالیت میکند موفق شد تا دومین آلبوم رسمی خود را به نام «ساعت هفت» به تهیه کنندگی مهدی کرد منتشر کند.

آلبوم ساعت «هفت» شامل  یازده اثر  شامل : «چجوری میتونی»،«دوتا چتر»،«تمنا»،«دلتنگی»،«خاطره»،«چی شد»،«ساعت هفت»،«روبراه»،«نه نگو»،«حالم بده»،«بیا بیا» است که ساعت هفت مهدی احمدوند را تشکیل داده است.

نرگس جعفری،شیما سامانفر،امیر بذرافشان،امید علیجانی و مهدی احمدوند ترانه های این آلبوم را سروده و فرشاد فارسی،معین راهبر،مسعود جهانی،علی بیات و مهدی احمدوند نیز تنظیم قطعات این آلبوم را برعهده داشته اند،تمامی قطعات این آلبوم را نیز مهدی احمدوند آهنگسازی کرده است.

فرشید ادهمی (گیتار الکتریک)، کیان دارات (عود)، مهدی احمدوند (گیتار نایلون)، میثم مروستی (ویولن)،بهروز میرزایی (گیتار آکوستیک) و علیرضا الیاسوند (گیتار الکتریک) نیز نوازندگانی بودند که مهدی احمدوند را دراین آلبوم همراهی کرده اند.
میکس و مسترینگ این آلبوم را نیز محمد فلاحی ، آرش پاکزاد ،ایمان احمدزاده ،مجید کوهستانی ، مسعود جهانی و مهدی احمدوند برعهده داشته اند.
علاقمندان می‌توانند جهت خرید دیجیتالی آلبوم «ساعت هفت» با صدای «مهدی احمدوند»، از طریق سایت «بیپ تونز» به آدرس www.beeptunes.com اقدام نمایند.
اشتراک گذاری :

پاسخ دهید