آلبوم «مارال» از «آیهان» منتشر شد

اشتراک گذاری :
آلبوم «مارال» از «آیهان» منتشر شد

اولین آلبوم رسمی «آیهان» با عنوان «مارال» به تهیه‌کنندگی شرکت «ققنوس» با مدیریت «حسین توتونچیان» از صبح روز سه شنبه ۲۹ تیرماه روانه بازار موسیقی کشور شد.

به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی، این خواننده آذری‌زبان اولین اثر رسمی خود را امروز در حالی روانه بازار کرد که کنسرت این آلبوم اوایل شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد. آلبوم «مارال» شامل ۱۰ قطعۀ شاد آذری با نام‌های «آی ماشاالله»، «گل گل»، «سئوه سئوه»، «مارال»، «وای آمان»، «افسوس»، «قاچما مند ن»، «نیگرانام»، «عاشیقیم سنه» و «قادان من آلیم» است.

در رادیو پارسی بخوانید: آیهان در وحدت برای آذری زبان ها میخواند

آیهان در این آلبوم در بخش آهنگسازی با صدرالدین، توناز زینال او، آذر بلیل اوغلو، الیگرام بایرام‌لو، کمال‌الدین حسین‌لو، مرسل احمد لی همکاری داشته است. ضمن آنکه تنظیم تمامی قطعات توسط ایلیکین و غلامرضا صادقی صورت گرفته و هادی حمزه‌زاده، حجت مبذول،سیمور کریم او، المین فرهاد اف، میثم مروستی و رضا نباهت نوازندگان این آلبوم هستند. ناگفته نماند این اثر با میکس غلامرضا صادقی و مسترینگ آرش پاکزاد در استودیو ترانه تولید شده است.

لازم به ذکر است که بلیط فروشی کنسرت آیهان از طریق رسانه اکسیر کنسرت انجام می شود و علاقمندان برای حضور در این کنسرت میتوانند به این سامانه مراجعه و نسبت به دریافت بلیط ان کنسرت اقدام نمایند.

شما در ادامه میتوانید کاور های آلبوم مارال از آیهان را در ادامه تماشا کنید:

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید